Премини към съдържание

сверяване часовник ц кросър


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,от днес съм собственик на Ситроен Ц Кросър 2.2хди.

За сега отзивите са положителни,но имам въпрос-

сверих часовника,но не разбрах може ли да показва в 24 измерване,защото си е в 12 часовото.

Над часа има символи СТ,нещо е май за автонастройка през RDSа и гледам си сменя произволно показанията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Да не обърка форума :) До колкото знам само базата и двигателите са еднакви.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

не съм сбъркал форума,то джипчето си е Аутлендър с елхичка отпред.

В пежовския и ситроенския форум е мъртвило в подфорумите,а тук гледам е по оживено-та за това питам тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така ли си е -постоянно променя часа като смениш станцията на радиото?

....не е така, имаш някакъв проблем, не помня точно как е, но при мен в момента има 3 такива, утреще проверя как беше точно и ще пиша....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще чакам,и още един въпрос-от копчетата на волана може ли да се сменят запаметените станции?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще чакам

Натискаш бутона на плеъра SET ,след това - System,. след това - Time и си го нагласяш - RDS on/off, иначе си е в 12 часов формат часовника....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,ама аз съм с радио като на Аутландер II и нямам такива бутони(или аз нещо хептен индианец).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,ама аз съм с радио като на Аутландер II и нямам такива бутони(или аз нещо хептен индианец).

.....на Аутлендъра плеъра е същия като моя на П4......последно вие с ДВД мултиплеър(MMCS - mitsubishi multi communication system) ли сте дабъл дин или обикновенно радио ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли от къде да свалиш едно ръководството за експлоатация. Руските форуми са бъкани с информация.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Свалих си ръководство,но е повече за новото табло и пак имам питанка:

А именно-как може да променя(и може ли въобще)постоянното зануляване на разхода след престой на колата.Всеки ден започва да отчита отново и не мога да и хвана средния разход за определени изминати километри.

Влизам в менюто ,обръщам от автоматично на ръчно,но на следващия ден пак си е на авто и започваме отначало.

Преди съм карал само коли на ПСА и там си е много добре направено,но тук не мога да схвана японската идея.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме дразни това, но доколкото разбрах няма начин, винаги след като престои колата 4 часа и моментния разход се занулява. Аз си засичам разхода като винаги пълня до горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги май имам проблем с климатика или не?

Пътувах и го ползвах-работеше макар и не толкова здраво.

Ходих при моя майстор за друго и ми каза,че му направило впечатление че като работи на място с климатик и компресора включва и изключва през минута.Отидох да го проверят и наистина беше малко фреона-около 200 и нещо грам.Та заредиха го и започна да си духа доста студен,но отново на другия ден при работа на място и при пуснат на слабо вентилатор в купето си включваше и изключваше през минута.Отидох отново в сервиза за климатици и ме накараха да го пусна на най силната степен вентилатора и си работеше без да вкл. и изкл.

Казаха ,че било нормално.

та при вас как е-така ли си включва и изключва компресора или има проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги май имам проблем с климатика или не?

Пътувах и го ползвах-работеше макар и не толкова здраво.

Ходих при моя майстор за друго и ми каза,че му направило впечатление че като работи на място с климатик и компресора включва и изключва през минута.Отидох да го проверят и наистина беше малко фреона-около 200 и нещо грам.Та заредиха го и започна да си духа доста студен,но отново на другия ден при работа на място и при пуснат на слабо вентилатор в купето си включваше и изключваше през минута.Отидох отново в сервиза за климатици и ме накараха да го пусна на най силната степен вентилатора и си работеше без да вкл. и изкл.

Казаха ,че било нормално.

та при вас как е-така ли си включва и изключва компресора или има проблем?

....нормално е това.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Питах понеже на никой от другите ми автомобили не съм забелязвал.

 

Извинявам се за неграмотното писане-чак сега видях.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...