Премини към съдържание

Конкретна обява - Pajero IV 3.8 V6


Препоръчано мнение

Да, в района на Варна е все пясък и като се позарови на плажа така става :).

Мога снимам моята м. февруари 2006 и като, че ли по-хваща окото.

Снимай моля за сравнение. Вътре е запазена на 160000 всичко работи. МотоПфое Варна я продава, има я в карс.бг

Много странно според мен е факта, че колата е купуване от магазина във Варна а от там не можаха да дадат никаква информация. Базата данни им била непълна и не знаят. Продавача ми показа сервизна книжка с последно обслужване 2017. На снимката е шофьорската седалка, другите са като нови. Мнения моля. d3b436b77fb9e99ad3e7d6c3c67600a2.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато купувах моята (и тя е българка Балкан Стар) ми казаха, че са сменяли база данни и поради тази причина дадоха само основно инфо. Не стига, че си плащаш за диагностика ами и се е..ват с клиентите. Ще ти пусна няколко снимки за сравнение, но все пак аз съм на 300к км. с една година разлика. Поне ориентировъчно не ти ли казаха километри при обслужване някоя година?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато купувах моята (и тя е българка Балкан Стар) ми казаха, че са сменяли база данни и поради тази причина дадоха само основно инфо. Не стига, че си плащаш за диагностика ами и се е..ват с клиентите. Ще ти пусна няколко снимки за сравнение, но все пак аз съм на 300к км. с една година разлика. Поне ориентировъчно не ти ли казаха километри при обслужване някоя година?

Аз бях много изненадан ,че нямат данни за кола която е купена от тях. Имат записи само за две посещения. Мисля да снимам сервизната книжка на колата и пак да ги посетя за сравнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега и аз гледах конкретната обява, но съм контактувал с продавача само по телефона, тъй като съм от София и все не ми оставя време да отида до Варна да я погледна. Ти виждам, че си я гледал на живо та заслужава ли си да бия пътя до там, а доколкото разбирам и в представителството във Варна не може да кажат за обслужването й. Единственото което знам за колата е че е 121 kw.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз гледах конкретната обява, но съм контактувал с продавача само по телефона, тъй като съм от София и все не ми оставя време да отида до Варна да я погледна. Ти виждам, че си я гледал на живо та заслужава ли си да бия пътя до там, а доколкото разбирам и в представителството във Варна не може да кажат за обслужването й. Единственото което знам за колата е че е 121 kw.
Какво да ти кажа не знам. Мен ме спря това , че не ми дадоха да я покакарам и имаше доста ръжда отдолу. Иначе бяха склонни да свалят от цената. Като цяло не ме грабна. Тази дето я купих така ме грабна, че после цял месец само под нея лежах.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно.Мерси много за информацията. Аз в момента карам Лансер 10, но се преместих да живея в подножието на Витоша и зимата ми е доста трудно с тази кола. Първо се бях насочил към Аутлендър 2.2 след 2010г.но ходих да гледам няколко екземпляра и останах доста разочарован хем бяха на около 100хил.км П4 които гледам са на над 150к и като чета на доста неща трябва да се обърне внимание, а до сега не съм притежавал дизелов автомобил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с любовта от пръв поглед ми се случва за трети път. Първо с жена ми, после с един Опел Астра и сега с П4. И в трите случая не съжалявам. Сори за спама.

Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно.Мерси много за информацията. Аз в момента карам Лансер 10, но се преместих да живея в подножието на Витоша и зимата ми е доста трудно с тази кола. Първо се бях насочил към Аутлендър 2.2 след 2010г.но ходих да гледам няколко екземпляра и останах доста разочарован хем бяха на около 100хил.км П4 които гледам са на над 150к и като чета на доста неща трябва да се обърне внимание, а до сега не съм притежавал дизелов автомобил

.....Паджерото ще ви свърши много добра работа в този случай......но дизела ,като всеки дизел си има болежките, които понякога за отстраняването им се иска сериозна инвестиция....по помен ще ви нахвърля горе долу какви проблеми има и колкото грубо излиза отстраняването им.....

1.ЕГР клапан - около 650 лв....

2.Турбо -ремонт - около 600-900 лв.

3.клапан за управление на турбото -около 300 лв.

4.ДПФ филтър нов неоригинален - 1200 лв.втора ръка -500лв.

5.Агр. верига -850 лв.

и много други ......за сравнение обаче ,това са ниски цени от примерно ако за същото имаше МЛ или Ленд Круизер....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....Паджерото ще ви свърши много добра работа в този случай......но дизела ,като всеки дизел си има болежките, които понякога за отстраняването им се иска сериозна инвестиция....по помен ще ви нахвърля горе долу какви проблеми има и колкото грубо излиза отстраняването им.....

1.ЕГР клапан - около 650 лв....

2.Турбо -ремонт - около 600-900 лв.

3.клапан за управление на турбото -около 300 лв.

4.ДПФ филтър нов неоригинален - 1200 лв.втора ръка -500лв.

5.Агр. верига -850 лв.

и много други ......за сравнение обаче ,това са ниски цени от примерно ако за същото имаше МЛ или Ленд Круизер....

Мн благодаря за изчерпателност отговор. Като цяло съм фен на бензина, но от сегашния ми Лансер, който е 1,5, някакси не мога да си представя П4 което е 3,8, а и са голяма рядкост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мн благодаря за изчерпателност отговор. Като цяло съм фен на бензина, но от сегашния ми Лансер, който е 1,5, някакси не мога да си представя П4 което е 3,8, а и са голяма рядкост.

....ако трябва да сме честни, дизела наа П4 харчи повече измеримо в пари (14-15л./100 км дизел х 2.30лв.) от бензин/газ (20л./100 км. газ х 1.10лв. )+примерно още 2-3 лв. на 100 км. бензин....освен това, обслужването на бензиновия мотор е 2 пъти по евтино ,отколкото при дизеловия мотор.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....ако трябва да сме честни, дизела наа П4 харчи повече измеримо в пари (14-15л./100 км дизел х 2.30лв.) от бензин/газ (20л./100 км. газ х 1.10лв. )+примерно още 2-3 лв. на 100 км. бензин....освен това, обслужването на бензиновия мотор е 2 пъти по евтино ,отколкото при дизеловия мотор.....

И аз съм убеден, че бензиновият двигател е по евтин за обслужване. Само незнам дали е с директно впръскване и съответно дали подлежи на газификация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм убеден, че бензиновият двигател е по евтин за обслужване. Само незнам дали е с директно впръскване и съответно дали подлежи на газификация.

....моя го карам вече 5 години на газ и нямам проблем с клапаните или въобще с други проблеми.....само два пъти правих реглаж на клапаните ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Мисля, че е време малко да се съживи тази тема :rolleyes:

 

От доста време следя пазара за бензиново П4 и в момента има една обява от сигурно половин година в Дупница. Някой ходил ли е да гледа колата?

 

Ясно е,че няма как да е на тези км, но все пак ако няма нищо фрапантно ще е хубаво да се види

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време малко да се съживи тази тема :rolleyes:

 

От доста време следя пазара за бензиново П4 и в момента има една обява от сигурно половин година в Дупница. Някой ходил ли е да гледа колата?

 

Ясно е,че няма как да е на тези км, но все пак ако няма нищо фрапантно ще е хубаво да се види

.....ак остава въпрос за черно с светъл кожен салон и цена под 19000 лв. .....аз вече 3 пъти, и последния път като ме видяха и ме изгониха..... :D :D Тази кола има проблем с мотора, и по конкретно - с клапаните,или е късал ремък ,или е духнала гарнитура...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....ак остава въпрос за черно с светъл кожен салон и цена под 19000 лв. .....аз вече 3 пъти, и последния път като ме видяха и ме изгониха..... :D :D Тази кола има проблем с мотора, и по конкретно - с клапаните,или е късал ремък ,или е духнала гарнитура...

що те гонят? За 9к ли го искаш :)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

що те гонят? За 9к ли го искаш :)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

.....то ако го дават за 9 и аз го искам, но понеже ме водят разни кандидат-паджеристи, които и хабер понятие си нямат от такава кола, надявам се да съм им спестил много нерви и ядове и пари.....то това е проблема,че хората ме взимат със себе си на оглед,а после на мен се сърдят джамбазите.....еми като видя нещо нередно ,го казввам на потенциалния купувач естествено , той за това ме е викнал, а джамбазите ме гледат на криво ,щот съм говорил глупости, колата бил перфектна, а той мотора работи на 5 цилиндъра.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....то ако го дават за 9 и аз го искам, но понеже ме водят разни кандидат-паджеристи, които и хабер понятие си нямат от такава кола, надявам се да съм им спестил много нерви и ядове и пари.....то това е проблема,че хората ме взимат със себе си на оглед,а после на мен се сърдят джамбазите.....еми като видя нещо нередно ,го казввам на потенциалния купувач естествено , той за това ме е викнал, а джамбазите ме гледат на криво ,щот съм говорил глупости, колата бил перфектна, а той мотора работи на 5 цилиндъра.....

е то 3.8 нали е с автоматично изключване на цилиндрите, нормално да работи на 5 :)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой с опит с 3-вратата версия? Има още една, която от доста време се продава от различни хора първо в Севлиево и сега във Варна. Късата версия като цяло доста ми допада и за нуждите ми с една кутия отгоре ще бъде перфектна. Има ли колеги, които са я гледали (линк)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На пътя е чук! Солиден и устоичив джип.Много леко клатене при силен страничен вятър,но смяна на амортисьорите ще го коригирам!Поздрав!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...