Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Lancer 10 смяна на аудио


LANCER 10

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, скоро си закупих Mitsubishi Lancer 10, 2008 година, 2.0 DID, 140 к. с. и е с оригинална стерео уредба Rockford Fosgate с оригинален субуфер в багажника, която искам да заменя с тази: https://www.ebay.com/itm/10-2-034-Android-7-1-Nougat-Car-GPS-Stereo-Player-Head-Unit-for-Mitsubishi-Lancer-/201979066388?ssPageName=STRK:MESE:IT. Ако може да ми дадете някакви мнения за звука, дали ще е със същото качество? Субуфера дали ще може да се свърже и като цяло дали е лесно свързването? Някой знае ли майстор който да ги свързва? Има и други по евтини като тази: https://www.ebay.com/itm/10-2-Android-6-0-Sat-Nav-Car-GPS-Stereo-Radio-Player-for-Mitsubishi-Lancer/312007868494?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D47300%26meid%3D76a7afa089544b7bb17784ef42aff69c%26pid%3D100005%26rk%3D5%26rkt%3D6%26sd%3D232646865385%26itm%3D312007868494&_trksid=p2047675.c100005.m1851, но незнам дали са съвместими. За първата пише, че е съвместима с моята аудио система. Някой, ако знае нещо по въпроса да ми пише - какви са плюсовете и минусите? Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

https://navigacia.bg/

 

Заповядай колега! Тук ще намериш подобно (че и по-хубаво) у-во което търсиш специално направено за твоя лансър. Гледам че сайта в момента е в профилактика, но не пречи да им се обадиш - 089 973 7375

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок благодаря и все пак ако някой знае нещо за тия които съм приложил да пише

Редактирано от LANCER 10
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои подробности, за които трябва да разпиташ. Ако имаш фабрично управление на аудиото от волана, дали ще работи с това. Дали звука ще бъде на нивото на вграденото аудио. Съмнявам се, но знае ли човек. Минал съм по този път и зная, каква е разликата. Такава, че се върнах с радост към старата. Звука бе в пъти по-добър. Дисплея на "китайчето" бе под такъв ъгъл, че денем при по-силна слънчева светлина, почти нищо не се виждаше. Лесно се драска покритието. В момента имаш изчислена и изградена система. Защо ти е "лозе на баир"? Не можеш да слушаш музика от флашка?! Е, ако това е важно за теб, по-горе написаното е без значение. Едно е аудио от истински производител, и друго от неизвестен. Ще имаш добре светеща джаджа.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои подробности, за които трябва да разпиташ. Ако имаш фабрично управление на аудиото от волана, дали ще работи с това. Дали звука ще бъде на нивото на вграденото аудио. Съмнявам се, но знае ли човек. Минал съм по този път и зная, каква е разликата. Такава, че се върнах с радост към старата. Звука бе в пъти по-добър. Дисплея на "китайчето" бе под такъв ъгъл, че денем при по-силна слънчева светлина, почти нищо не се виждаше. Лесно се драска покритието. В момента имаш изчислена и изградена система. Защо ти е "лозе на баир"? Не можеш да слушаш музика от флашка?! Е, ако това е важно за теб, по-горе написаното е без значение. Едно е аудио от истински производител, и друго от неизвестен. Ще имаш добре светеща джаджа.

 

Точно това искам да разбера и от това се притеснявам да не дам толкова пари и накрая да не съм доволен от резултата и нещо да не е наред. Благодаря за мнението ще го имам напредвид

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли конкретна причина поради която искаш да сложиш такова андроид аудио? Да е отказало оригиналнито или не ти работи хендсфри-то ? Или просто искаш да направиш колата по-модерна, като съвременните?

Аз лично не бих си поставил такова андроид аудио, защотото ако не ми хареса този експеримент ще излезе скъпо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да замениш Rockford Fosgate за някаква китайска стерео система, която след 2-3 години не е сигурно дали ще работи, не е много препоръчително. Разбира се ако нямаш навигация, а искаш да имаш, това е друг въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналната си-ма си работи супер и звучи доста добре. Хендсфрито нещо не мога да го включа (някой ако знае как става да пише), но не е с навигация и искам да е с по модерна визия да. Ако има някой който си е слагал някоя от тези навигации които съм приложил в началото нека да сподели как е. Благодаря за мненията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз се колебая за въпросната андроид система. Търся си лансер и ако го взема без навигация, най-вероятно ще му сложа нещо подобно. Не съм наясно обаче какво се случва ако гледаш навигацията или слушаш музика и решиш да ползваш камерата при паркиране назад. Изключва ли се, спира ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...