Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Скъсан ремък на Colt ?


award

Препоръчано мнение

Здравейте, карам мицубиши колт 97-ма, 1.3 - 75 коня. Мисля, чс скъсах ангренажен ремък днес, този двигател удря ли клапани ?

Редактирано от award
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти работа.Дано са по малки пораженията.Ревизия ще трябва,така или иначе да се направи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

през седмицата майстора ще каже, диагнозата .... дано не се налага да я погребвам ,че ме кефи количката :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Continental ремък, 30-тина хиляди. Скъса се на нормално ускорение на втора при тръгване от светофар.

Може да не е ремък, може да е скъсан вал, не знам .... но колата угасна, и като пробвах да въртя върти една идея по лесно, затовамисля, че е ремък. тия дни ще пиша и официалната версия.

Някой тук не продава ли такъв колт ? :) Най много да си купя нов 1.6 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се скъса вала, без да се скъса ремъка, не ми се вярва. Ремъка може лесно да се види дали е скъсан - маха се пластмасовия капак отстрани и се вижда.

И аз съм с Континентал на всички ремъци, предния път бях доволен, сега обаче пистовите ремъци свирят... ще ги видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъсан ремък. Ударени клапани. Сменям ги всичките, пасване, маслообирачи, шлайф, ремък, гарнитури, труд ....всичко 600 лв грубо. Ще го правя, не ми се изхвърля тая колица, кефи ме, затова ще си я направя :)

Сменяйте си ангренажите навреме .... макар, че тоя беше на 30-тина хиляди макс.

Редактирано от award
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...