Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Великденска фен-среща 2018 г


Препоръчано мнение

През 2018 година, първа пролет се пада в средата на работната седмица.

Това създава известно неудобство при традиционното ни пролетно излизане в Троянският Балкан.

Но тук на помощ идва православният църковен календар, който казва, че тази година Великден е на 8 април.

Държавата, в унисон с БПЦ обяви за официални празнични и неработни дни - 6, 7, 8 и 9 април 2018 г. /петък, събота, неделя и понеделник/.

Което ме мотивира да Ви предложа Великденска среща/почивка в хотел "Релакс", с.Шипково, Троянският Балкан на посочените дати.

В хотела има балнеоложка зона с минерална вода, вани с тангентор,хидро и перлен масаж, сауна, седяща вана, парна кабина. "Релакс" е разположена в центъра на Шипковски минерални бани, на самия бряг на река Ръждавец, с отделно обособен паркинг и възможност за ползване на обществен безплатен паркинг. Разполага с автономно парно, с външна ПВЦ-дограма, със собствен ел.генератор, с шест-местен асансьор и с условия за обслужване на хора с увреждания. В приземния етаж е разположен балнеоложкия център, на първия етаж е залата за хранене и бара, хотелската част е на втория, третия и четвъртия етаж. Капацитета е 100 души, като се предлагат 35 двойни стаи, 6 тройни и два апартамента/2+1/. В пет от двойните стаи има спални, в останалите двойки, както и в тройките - са единични легла. Две стаи са приспособени за хора с увреждания. Единадесет стаи са с балкон.

 

Офертата е следната:

06.04.2018-петък

 

Пристигане в хотела - след 12.00 часа

 

вечеря: мин.вода, ,шопска салата, пилешка пържола бут, задушени картофи, баклава

 

нощувка

 

07.04.2018-събота

закуска: чай компле

 

вечеря: мин вода, млечна салата, вратна св. пържола, задушени зеленчуци, щрудел

 

нощувка

 

08.04.2018-неделя

 

закуска: козунак, великденски яйца

 

вечеря: мин вода, великденски яйца, 100 мл ракия, овчарска салата, агнешко печено /агнешкото е от регион Шипково-Терзийско/, зелена салата, дробине

 

музикално оформление с певица

 

нощувка

 

09.04.2018-понеделник

 

закуска: баница

 

Напускане на хотела - до 14.00 часа.

 

 

Топли напитки се предлагат безплатно през цялото време на престоя.

 

Спа процедура - /сауна, парна кабина или минерална вана/по една на човек за ден - включена в пакетната цена.

 

Алкохол - всеки употребява колкото може и колкото си е донесъл. При свършване на личните запаси - бара на хотела е зареден.

 

В петък, събота, неделя и понеделник, желаещите е възможно да спретнат барбекю на двора.

 

В района на с. Шипково се намира връх и хижа Васильов, Троян и Троянският манастир, Орешака, Чифлика с топлите минерални басейни, Рибарица, Беклемето.

 

 

 

Цена за един човек:

 

за 6 - 9.04.2018 – 120.00 лв /петък-понеделник/ - три нощувки и храна

 

за 7 - 9.04.2018 – 100.00 лв /събота-понеделник/ - две нощувки и храна/

 

 

 

Деца до 6 г. – безплатно.

 

За апартамент + 20 лв на нощувка, за двойна стая ползвана за единична +10 лв за нощувка.

 

 

 

 

За присъствие на срещата не се изисква притежаване на автомобил http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

Резервации се извършват:

1.Чрез превод по ЕКОНТ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Хаджи Димитър,получател Валентин Шопов

2.Чрез банков превод по сметка – ххх, титуляр Валентин Шопов

3.Чрез лична среща с мен

 

Резервациите на стаи става по реда на получаването на паричният превод от мен.Номерата на стаите стават известни веднага.

Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват на срещата.

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и.

Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

Краен срок за приемане на резервации - 17.00 часа, на 02.04.2018-понеделник.

 

-Как да стигна...

- GPS- данни: +42° 52' 45.15", +24° 32' 16.65"

 

 

 

Снимки, клипове и отзиви има в края на линкваните теми.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Браво, Вальо, чудесно като винаги, сега остава да се наглсим и да чакаме април месец :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има зададен въпрос - щом срещата е на Великден, как стои въпроса с ходенето на църква?

Отговорът може да получите ТУК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво , Вальо, както винаги №1 !http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Мисля ,че всеки решил да се присъедини към срещата е наясно ,

че тогава се пада Великден и ще си е направил сметка !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Айларииипиии! :)

 

Хайде бе, някой нещо...?

 

Няма да даваш зор така на хората, наскоро имаше празници и кесиите са намалели :D

Иначе аз мисля да се впиша до края на месеца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айларииипиии! :)

 

Хайде бе, някой нещо...?

 

 

Нема пари дори за цигари! :D :P :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Резервации:

 

1. nikovas - ст.103, за 6 - 9.04.2018

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шопов, забравил си да упоменеш в условията, че който е пръв в списъка, купува рИкия за всички... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервации:

 

1. nikovas - ст.103, за 6 - 9.04.2018

2. Steff Kacarova - ст.101, за 6 - 9.04.2018

3. TASSO - ст.103, за 6 - 9.04.2018

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се бях навила на следваща среща да ви видим с Криси, а сега- точно на Великден. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....а и няма да боядисваш яЙца и да месиш козунак.

Подсигурени са за 8-ми април.

........................

Освен това, модератор от форума си е купил песнопойка и ще има солово участие на срещата.

Даже подочух, че е вербувал и беквокалистка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, модератор от форума си е купил песнопойка и ще има солово участие на срещата.

Даже подочух, че е вербувал и беквокалистка....

Бреййй, ти да видиш...

Тоз nikovas е голяма работа, не се спира, ей... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз четох за пожара в хотел "Балкан" в Чифлика.

"Пламъците са унищожили голяма част от покривната конструкция на сградата, но не са засегнали долните етажи."

Външните топли басейни няма как да изгорят.

Ако комплекса е затворен изцяло за ремонт, в съседство има още няколко хотела с топли минерални басейни.

За по-мързеливите, срещу нашият хотел в Шипково, където се настаняваме - има вътрешен басейн който може да се ползва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петре то на тебе от участия и изяви ,ще ти остане ли време за басейн ? :D :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервации:

 

  1. nikovas - ст.103, за 6 - 9.04.2018
  2. Steff Kacarova - ст.101, за 6 - 9.04.2018
  3. TASSO - ст.103, за 6 - 9.04.2018
  4. Александър Патеров - ст.214, двама души, за 6 - 9.04.2018
  5. Александър Патеров - ст.215, двама души, за 6 - 9.04.2018

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и приятели, дами и господа, джендъри и други неопределени...,

Остават 21 дни за записване за срещата, а като погледнем списъка - срам и резил!

 

Аз се чувствам доста тъпо, пък не знам как се чувства Вальо, след всичкия положен труд. Всъщност знам - чувства се кофти!

 

За това, моля ви, ако някой възнамерява да присъства, нека не чака последния момент.

Нека не се чудим до последно - ще ли има среща, или не.

 

Аз до края на седмицата ще се курдисам в списъка. :)

 

П.С. Да, сбирката е с три нощувки и съвпада с един от най-големите християнски празници, което е доста смело решение и несъмнено крие своите рискове,но, какво пък, адмирации за Вальо, че има топки да го направи. :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

..............

П.С. Да, сбирката е с три нощувки и съвпада с един от най-големите християнски празници, което е доста смело решение и несъмнено крие своите рискове,но, какво пък, адмирации за Вальо, че има топки да го направи. :)

 

Само да вметна че като цяло всеки празнува в неделя (Великден ) и по принцип на предишни срещи си тръгваме в неделя ,така че петък и събота остават свободни :) ,а и Сомалията е подготвил концерт който едва ли ще проведе пред малко зрители :) :) :) .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...