Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Фарове за мъгла за Colt 1.3 Invite, 95кс, 2009


aatanasov1

Препоръчано мнение

Здравейте, Имам Колт 1.3 бензин от 2009. На бронята на мястото за фаровете за мъгла има платмасови капачки. За тази модификация фарове са опционални, но не са поръчани от предишния собственик. Струва ми се полезно да ги имам. Обаче не съм сигурен дали ще стане монтажа лесно. Т.е не знам има ли прекарани кабели. Някой знае ли нещо по въпроса? Как да провера, дали има прекарана инсталация? Ако има, къде да търся буксите? В книжката е показан вариант на ключа за фаровете. Изглежда трябва да сменя моя този за задния стоп за мъгла с такъв, който поддържа и двете осветления. (Той е разделен на 2 - горната половинка на бутона включва предните фарове за мъгла, а долната част - задния стоп.)

 

Ето как трябва да изглежда новия ключ:

s-l300.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлега колта Z30 ли е фейслифтов? мисля,че имаш инсталация на моя поне има отдолу под бронята в едни силиконови тапички са завряни кабелите но моят е 2008-ма преди фейса и имам копчето само за стоп за мъгла.Ако можеш се заври под бронята с фенерче и поразгледай къде върви инсталацията би трябвало ако си късметлия да е там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега!

 

Да, Z30 е, с намръщените фарове. До колкото разбирам, да търся зад бронята посредата? Дано да има наистина.

 

Ето така изглежда иначе:

http://ipocars.com/imgs/a/d/i/v/z/mitsubishi__colt_2010_1_3_cleartec_edition_air_conditioning_2010_1_lgw.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като намериш буксите, е добре да провериш дали идва ток до тях (най-вероятно не, понеже нямаш бутон в купето). Ще трябва да смениш и бутона и може би някое реле да сложиш, което ги управлява. Аз преди време също исках да сложа халогени, но поради всички тези липси, сложих други халогени с нова инсталация и друг бутон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...