Премини към съдържание

Разлика при 1.8 ГДИ на Каризма и 1.8 ГДИ на Галант


Препоръчано мнение

Колеги любопитно ми е защо при Галант 1.8 GDI мощноста е по-голяма от на Каризма със същия мотор. Кубатурата е еднаква,до тук забелязах,че максималната мощност е на по високи обороти при Галант. Компа ли ще да е друг...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ето този става дума. https://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=15357

Това не е ГДИ. Това 1.8 e MPI,двувалов.

Галант имат само 2.4 ГДИ мотор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислех,но кубатурата,ход на бутало,степен на сгъстяване,отделно и клипове съм гледал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.4 е само за Европа. За Япония Галанта е с 1.8гди има 150 и 155 к.с. само с предно а има и 4х4. Между Европеиската Каризма 1.8 и Японския Галант ако са една година на производство разликата е само в компютрите...... аз 4год. търсих такъв комп от Галант и най-накрая намерих...... сега трябва да намеря и два часа време да видим как ще върви 155к.с. Каризма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.4 е само за Европа. За Япония Галанта е с 1.8гди има 150 и 155 к.с. само с предно а има и 4х4. Между Европеиската Каризма 1.8 и Японския Галант ако са една година на производство разликата е само в компютрите...... аз 4год. търсих такъв комп от Галант и най-накрая намерих...... сега трябва да намеря и два часа време да видим как ще върви 155к.с. Каризма.

 

Ето това сигурно го знаеш само ти,Милене.

Това ще е голяма работа с компа на Каризмата,Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно в това се съмнявах...именно да е в компа разликата,понеже само няколко нютона въртящ момент повече,а конските сили са извадени на по високи обороти. Замислих се понеже би трябвало да тръгнат малко повече нашите машини а нямаме почти никакви вариянти за доработка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...