Премини към съдържание

Покупка на Галант


Препоръчано мнение

Колеги от вчера гледам тази обява, някой от вас за мнение и помощ при огледа на този автомобил в София ?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11497010689106890

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да го гледам, не ме грабна. Светят SRS и моторчето... тук таме има ръжда

Търся Галант автоматик, след 2000 година 2.5 мотора, който да е в перфектно състояние и без ръжди

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти дам моята, ама е 2.0 и не е авотматик :) . Почти 20 годишна кола без ръжда трудно ще намериш, но все още ги има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако ви интересува 1999г. с мотор 2.5 автоматик, без ръжди мога да ви покажа. Ако желаете ще се разберем нещо, стига да мога да помогна, ще се радвам.

 

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако ви интересува 1999г. с мотор 2.5 автоматик, без ръжди мога да ви покажа. Ако желаете ще се разберем нещо, стига да мога да помогна, ще се радвам.

 

Поздрави :mitsu-smiley:

 

Дай повече инфо за колата, снимки ?

Въпреки, че са на път да се откажа от Галант, каквото гледах все е кошница...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То хубавото не се продава как и кога да е, трябва си и късмет.

 

Определено :), аз моята я взех на късмет. И вече, почти 3 години ме слуша безотказно.

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги и аз съм решил да си взема един галант, че моето спейсче отесня и ми трябва по голяма кола. Понеже правя малко километри (5,7 хиляди) от които 70 % градско и за това съм се спрял на 2.4 мотора. Та на въпроса дали има колеги от Русе да погледнем един такъв галант или ако случайно някой е ходил да го гледа да каже дали си заслужава. Колата е светло синя с външни забележки. Не знам как да кача линка на автомобила. Извинявам се ако пиша на неправилното място

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и аз съм решил да си взема един галант, че моето спейсче отесня и ми трябва по голяма кола. Понеже правя малко километри (5,7 хиляди) от които 70 % градско и за това съм се спрял на 2.4 мотора. Та на въпроса дали има колеги от Русе да погледнем един такъв галант или ако случайно някой е ходил да го гледа да каже дали си заслужава. Колата е светло синя с външни забележки. Не знам как да кача линка на автомобила. Извинявам се ако пиша на неправилното място

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е тази

Изчети от форума темите за ск. кутия, окачването, спирачките - ползвай търсачката (горе вдясно) с различни ключови думи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, за същата кола става въпрос. А относно темите съм изчел почти всичко за галанта. Но все пак е добре дами даде някакво мнение по - компетентен от мен колега който притежава галант дали си заслужава покупката ако проблема е само в задните вежди, от прочетеното по форума до колкото разбрах това си е хроничен проблем. Благодаря предварително на отзовалите се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При четенето наблегни на GDI, автоматик. То пък колкото повече четеш толкова и намалява шанса да харесаш нещо, така че качи се, покарай и ако ти хареса - вземай. По автомобилите почти всичко се прави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, така и ще направя. Ще отида уйкенда да го покарам и както каза ако ми хареса от другата седмица ще съм собственик на (pl)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте на всички :icon_bye:

Искам да помоля за помощ относно закупуването на Mitsubishi Galant и по точно има ли значение годината в смисъл две и.... или хиляда и.... разликата е 1000лв.:icon_hmm:

Интересуваме дали има значение скоростната кутия в смисъл аз от четене разбрах, че когато е автоматична харчи повече гориво.

Гледам от един месец коли първо се бях спрял на mercedes benz c180, НО като видях Galanta докато просто разглеждах направо ми светнаха очите и сърцето ми заби бурно изчезнаха всички други марки за мен? не знам защо така се получи и аз самия нямам обяснение :icon_angel: просто желая да се кача в такава кола и да започна шофирането си с нея и ДА сега искарах книжка и НЕ не търся гъзария или много бързина просто усетих някаква връзка която мисля да я осъществя. Мисля да взема до 4000-4500лв

Може да ми кажете какво искате и каквото ви дойде на ум, ще чете с интерес.

И един въпрос:

Коя бихте избрали от следните

 

:first: :mitsu-smiley: :icon_angel: :mitsu-smiley:

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11509640206367280&slink=6mm7v6

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11519322060294914&slink=6mm7v6

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11518375082324425&slink=6mm7v6

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11518523869406459&slink=6mm7v6

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти предложил моята, въпреки че изобщо не ми се продава, но мисля да сменям марката вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси 6 цилиндрова, не рахитична двойка :D

 

П.П. Аз пък не бих дал моята :yes3:

 

п.п.п. последната обява е на 2.4 ГДИ мотор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човекът вероятно не знае какво е 2,4 ГДИ.

 

Колега, колите са прекрасни, пожелавам ти да попаднеш на читав екземпляр, относно последната - прочети тук, във форума, какви са спецификите на обслужването.

Автоматът вероятно ще похарчва повече гориво, но разликата не е голяма.

Зависи и от това колко време си решил да я караш, защото тези коли са железни, но не са първа младост. Вземи този с по-малко ръжда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси 6 цилиндрова, не рахитична двойка :D

 

П.П. Аз пък не бих дал моята :yes3:

 

п.п.п. последната обява е на 2.4 ГДИ мотор.

 

Все още си се напиня да ти кажа, пък и не вярвам да намери по-запазена,без ръжда, с тези всичките екстри (то и няма такава двулитрова) и толкова много и добре поддържана ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Gasoline Direct Injection - Технологията GDI за директно впръскване на горивото.

Както казах чета за да се образовам :)

Някой може ли да каже нещо за разликата в годинките на производството на Галанта между 98-03

искам да разбера чисто и просто защо има толкова разлика в цените? нещо има в две и което го няма в хиляда и или просто защото би трябвало да е по запазена което е много относително разбира се :)

Благодаря предварително :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Gasoline Direct Injection - Технологията GDI за директно впръскване на горивото.

Както казах чета за да се образовам :)

Някой може ли да каже нещо за разликата в годинките на производството на Галанта между 98-03

искам да разбера чисто и просто защо има толкова разлика в цените? нещо има в две и което го няма в хиляда и или просто защото би трябвало да е по запазена което е много относително разбира се :)

Благодаря предварително :icon_angel:

 

Разликата в цената, се дължи на годините, но най-вече на авансовия пакет като предпочитана визия от голяма част от колегите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...