Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс стар претракване от двигателният отсег


Препоръчано мнение

Зравейте колеги,моля помагайте.Имам непиятно претракване от към двигателя,получава се когато в движение отнема газта без да изключвам от скорост.Също се получава понякога когато съм карал колата спра и включа задна.Дали е нещо в кутията или тампони на двигателя???Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Зравейте колеги,моля помагайте.Имам непиятно претракване от към двигателя,получава се когато в движение отнема газта без да изключвам от скорост.Също се получава понякога когато съм карал колата спра и включа задна.Дали е нещо в кутията или тампони на двигателя???Благодаря предварително.

 

Здравей колега!

Ако си с дизеловия двигател може да е демпферния маховик. Дано не съм лош пророк, но цената му и ремонта са скъпи.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тампоните под двигатела на надлъжното магаре са (преден и заден) ако са скъсани може от това да тресе повече при изключване или по енерциа на скорост е по шумен двигатела,също при набиране :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега, видя ли от къде е проблема? Решение...?

Редактирано от s_star
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...