Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Обслужване


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Колко според вас ще струва обслужването(смяна на ангренажен ремък и филтри) на space star 1.8 GDI 1999g. ? Какво точно се сменя? Ангренажния ремък, водна помпа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Записал съм си, че ми е струвало около 400 лв за моя дизелов спейс заедно с услугата. Всички ремъци, ролки и помпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега за 1,3 са страшно много пари.Има ена ролка и ремък ,а помпата и е отвън и не я сменяй.Подобре бягай от тези майстори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега за 1,3 са страшно много пари.Има ена ролка и ремък ,а помпата и е отвън и не я сменяй.Подобре бягай от тези майстори.

 

Колега 1.8 е колата не 1.3 незнам дали има значение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата е отговорил на този дето е писал преди теб, но същото се отнася и за теб, някой иска да те обръсне на сухо .

Ремъка, двете ролки и водната помпа за 1.8 се намират за няма и 200 лв. А 150 лв. труд, да беше на някоя кола с 2 ремъка, 3-4 ролки и няколко вала иди- дойди, но на този мотор е прекалено .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги,

Искам да попитам за читав майстор във Варна(запознат със :mitsu-smiley: ). От скоро съм със Спейс Стар 1,6 бензин и трябва да си мина по реда със смяната на ремъци и ролки, също така и двигателно масло.

Поздрави.

Редактирано от SpaceDragon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Мицубиши спейс стар 1.6 бензин....обслужено.....масло,филтри, ремъци и каквото трябва....без водна помпа за 340 лв.Не знам дали е много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...