Премини към съдържание

Проблем с базовия CD-Player на Lancer 2008! Сервиз къде?


ferrarko

Препоръчано мнение

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

преди 6 часа, ferrarko написа:

Много благодаря. Този линк вече ми отваря. Ще опитам да се правя на майстор тези дни и ще споделя. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
On 8/2/2017 at 3:11 PM, ferrarko said:

 

Ако някой се интересува и още не е пробвал посоченият ремонт, мога да кажа, че аз го пробвах и наистина се получи. Браво на братушката който е описал решението на проблема. Разглобих таблото, CD-то, просто извадих лентовия кабел и го почистих със спирт заедно с буксата/жакът. След като сглобих таблото и пуснах диск, всички говорители работеха! :icon_thumbup:

Така и така бях отворил таблото, най накрая добавих AUX кабел. :icon_dance:

Също така в посоченият руски сайт дават решение как да си решим проблема с дисплея над CD-то, който не се вижда през деня при силно слънце и включени фарове, тъй като намля яркостта на дисплеят. Това също проработи :icon_clap:

 

Много съм доволен :good:

Здравейте,
Изчетох темата. Тия дни смятам да се опитам да направя процедура по почистване на клемите. И на мен ми се загуби звука на левия канал само на CD-Player-а. Благодаря на всички за полезните съвети!

Не мога да открия в руския сайт как са решили проблема с яркостта на дисплея - ако ви е удобно, пуснете ми линк (ако още съществува там тази тема).
Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 3/24/2023 at 5:15 PM , Goshkata написа:

Много благодаря. Този линк вече ми отваря. Ще опитам да се правя на майстор тези дни и ще споделя. :drinks:

http://faq.lancer-club.ru/Исправление_проблемы_«слепой_магнитолы»

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...