Премини към съдържание

Нови тениски на клуба


TASSO

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Избързахме малко с радостите.. Оказа се, че в бързината е станала малка грешка с височините на размерите от L нагоре.

Ще ви помоля да пробвате тениските и ако на някой му е много къса да ми пише на лично, ще му направим нова тениска и ще взема старата.

 

Извиняваме се за грешката, надявам се на повечето от вас да не са им къси

 

ПП: Тоше, може да поръчаш и нова, а може и да я сменим.. Както прецениш

Вики, аз моите днес не успях да ги взема, утре сутринта ще ги пробвам и ще пиша. Надявам се, че няма да има проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Моите, ако не са пратени, а са къси и както съм 183 см - направо да ги сменят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите, ако не са пратени, а са къси и както съм 183 см - направо да ги сменят...

 

Добре, но коригираните те първа ще ги правят и ще отнеме малко време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се прибрах и тествах моята, ЕКСТРА е като изработка и като големина. Благодарско http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но коригираните те първа ще ги правят и ще отнеме малко време :)

Ще изчакам :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, аз моите днес не успях да ги взема, утре сутринта ще ги пробвам и ще пиша. Надявам се, че няма да има проблеми.

Вики,

моите тениски ги взех, малко са ми късички, но не е фатално!

Като качество са много добри!

Ще си ги нося с удоволствие!

Благодаря! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май тук е трябвало да пиша и моята е къса . :mitsu-smiley:

Няма проблем, ще я сменим виж само в таблицата кой размер ще ти е тамън на дължина

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, ще я сменим виж само в таблицата кой размер ще ти е тамън на дължина

По тази таблица която си я дал избирам размер л.Да попълвам ли отново формата или ще приемеш така поръчката?Тениската която ми е къса на теб ли да я пратя? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По тази таблица която си я дал избирам размер л.Да попълвам ли отново формата или ще приемеш така поръчката?Тениската която ми е къса на теб ли да я пратя? :mitsu-smiley:

 

Сега пускат да се правят новите, като станат готови ще ги сменим. Не е нужно да пускаш пак поръчка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля получилите вече белите тениски да ги пробват след изпитане, защото при мен имаше проблем и съм склонен да мисля, че проблема е в плата и ще е на всички тениски.

Ако тениските след изпиране не ви стават, ме информирайте. Търсим подобен плат без такива аномалии с който да направим нови и подменим сегашните тениски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кройката е кофти а след изпиране да, става като одърпана.. Моята остава за жена ми домашна, а ако се появят нови ще поръчам пак. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има проблем, и с трите размера тениски. :icon_crying:

Да не би този вид плат да не е предназначен за изработка на тениски?

Структурата му, поне на мен - като лаик в тази област, е подобна на подплатата на старото ми скиорско яке. :icon_n_dunno:

.....

Виж, с анцузите няма такива дертове...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е само с този плат.. С червеният нямах такъв проблем. Сега тествахме нов бял и мисля, че с него всичко ще е наред. Тези които не може да ползвате, ще ми ги върнете, аз за моя сметка ще направя нови и ще ви ги сменя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

сега последно - черни няма да има, а само бели, нали така?

 

Да колега за сега ще бъдат само бели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте.Нов съм в групата mitsubishi.Искам да питам възможно ли е все още да си поръчам тениска и към кого да се обърна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нов съм в групата mitsubishi.Искам да питам възможно ли е все още да си поръчам тениска и към кого да се обърна.

 

Здравей колега,

От тук може да си поръчаш: http://www.mitsubishibg.com/fan_zone/home/view/14

Надявам се да могат да я изработят в срока който съм посочил, че сега в сезона на отпуските е малко бъркотия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

От тук може да си поръчаш: http://www.mitsubishibg.com/fan_zone/home/view/14

Надявам се да могат да я изработят в срока който съм посочил, че сега в сезона на отпуските е малко бъркотия :)

Благодаря.Аз май вече съм си поръчал.Видях в началото на темата едни линкове иот там мисля че съм дал заявка.Няма проблем ще чакам колкото трябва ☺

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Аз май вече съм си поръчал.Видях в началото на темата едни линкове иот там мисля че съм дал заявка.Няма проблем ще чакам колкото трябва ☺

 

Здравей колега, имаш поръчана 1 XL-ка, но не си писал град. Предполагам става въпрос за Габрово :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...