Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газов инжекцион за 1,3 VVT


Препоръчано мнение

Предстои ми избор / монтаж на газова уредба,

в Сливен препоръчания ми майстор ми говори за 860 лв за комлект газов инжекцион с добри параметри

бутилка 39 литра на мястото на резервната гума .

 

които е слагал и ползва моля да даде мнения и цени ,

мога да отида и в друг град ако е читав майстора

моля да кажете какъв ви е разхода на газ в града и извънградско

моля някои да каже дали има за митсубиши резервна гума тип патерица малка и тънка и от къде може да се намери , за да не отнемам от багажника,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се вмъкна в темата...и аз съм заинтересуван от гума патерица но не мога да намеря с междуболтово разстояние 4 х 114.3. За газово в Бургас мога да ти кажа много добър сервиз, но цената е по висока. Ако решиш пиши на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се вмъкна в темата...и аз съм заинтересуван от гума патерица но не мога да намеря с междуболтово разстояние 4 х 114.3. За газово в Бургас мога да ти кажа много добър сервиз, но цената е по висока. Ако решиш пиши на ЛС.

Имам такава гума-патерица.Размер 135/80/15.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, нека колегата ако има интерес към гумата е първи. Все пак темата си е негова.

Редактирано от hgeorgiev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Вв-т не е ли хондов мотор.....На мен миналата година газовото ми го монтираха за 850лв с 41лт на мястото на резервната.Аеб полска с италиански комп.В Пловдив при Ласков газ или нищо подобно.За сега съм доволен гори ми около 10 при показания на компа на колата.Нз дали е малко или много но за сега е ок.Да не те притеснява гумата моята е обикновена и много багаж събирам.Ако е патерица нз колко повече ще събереш.Но хубавото при тях е че ако се наложи може да ги хвърлиш в купето...

 

Изпратено от моят SM-G531H с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Вв-т не е ли хондов мотор.....На мен миналата година газовото ми го монтираха за 850лв с 41лт на мястото на резервната.Аеб полска с италиански комп.В Пловдив при Ласков газ или нищо подобно.За сега съм доволен гори ми около 10 при показания на компа на колата.Нз дали е малко или много но за сега е ок.Да не те притеснява гумата моята е обикновена и много багаж събирам.Ако е патерица нз колко повече ще събереш.Но хубавото при тях е че ако се наложи може да ги хвърлиш в купето...

 

Изпратено от моят SM-G531H с помощта на Tapatalk

Да и моята е монтирана при Ласков газ , пак около 850 лв. Дори не помня каква е!!! Но до ден днешен съм ходил само да сменя филтъра и да настроим лампичките на показателя за гориво. Човека я сложи много кадърно, доволен съм. На един приятел на сивика му сложи БРЦ и той е доволен. А по отношение на резервната гума , тази ли е оригиналната, че аз също търся ,но не намирам нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...