Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Grandis-проблем климатик


Препоръчано мнение

Здравейте,

Имам проблем с климатика на грандис 2.4 , 2004год.

Проблемът е следният, когато колата е студена компресорът и перките работят извънградско също никакви проблеми. Когато колата се кара градско и загрее компресорът спира(перките продължават да въртят), и не се включва докато не изтине двигателя. Фреон има радиаторите са чисти. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.

Бладодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

Имам проблем с климатика на грандис 2.4 , 2004год.

Проблемът е следният, когато колата е студена компресорът и перките работят извънградско също никакви проблеми. Когато колата се кара градско и загрее компресорът спира(перките продължават да въртят), и не се включва докато не изтине двигателя. Фреон има радиаторите са чисти. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.

Бладодаря предварително.

Смени си виско съединителната шайба и нещата ще си дойдат на мястото.Това му е болката на компресора на Грандиса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Смени си виско съединителната шайба и нещата ще си дойдат на мястото.Това му е болката на компресора на Грандиса.

Здравейте колеги,от два месеца смених Каризмата с дълго чакания Грандис 2.4 бензин 165 кс.ръчни скорости 2005г.колата е чудесна само климатика проявява същите проблеми като на колегата плюс това че при пуснат такъв имам чувството,че 100 от 165-те кончета изчезват и става адски мудна изнасянето от кръстовище е жива мъка.Това е до към 2.5 оборота.Дали някои е имал подобен проблем и как го е решил!!??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от два месеца смених Каризмата с дълго чакания Грандис 2.4 бензин 165 кс.ръчни скорости 2005г.колата е чудесна само климатика проявява същите проблеми като на колегата плюс това че при пуснат такъв имам чувството,че 100 от 165-те кончета изчезват и става адски мудна изнасянето от кръстовище е жива мъка.Това е до към 2.5 оборота.Дали някои е имал подобен проблем и как го е решил!!??

Моят е на газ и проявява същите симптоми при включен климатик. Нямам идея защо е така, колата е в перфектно състояние, реглаж клапани, сменени ремъци и ролки. Не е чак толкова мудна, но се усеща климатика когато е включен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...