Премини към съдържание

каризма 97 и 2000г.


tintovs

Препоръчано мнение

Колеги как да разпозная на снимка разлика или трябва да търся документ?????

Ще си купя скоро каризма решил съм за рд-то да сия я подаря :)

Харесах една 2000г страхотна ама много път до там и още я обмислям, но има още 2 ж блзос с др фейс. ето ги....

http://www.cars.bg/c1550810 2000г пише уж нормална даже хора я гледаха става, но излиза http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459352161688738&slink=ddjxf4

е аз как да преценя, че първата е 2000 ката са ми еднакви.

Какво трябва да гледам????

1-во дай талон и после ще говорим или ????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двете са преди фейс лифта,просто първата е регистрирана 2000г...

Малко трудно ти се разбира поста,колега...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да го оформя точно този въпрос.

Дал съм пример с 2 коли едната пише, че е 97 другата 2000г освен датата на регистрация имали разлика в двигател ходова час (като играта открийте разликите )

2-те една до друга като ги погледнете може ли да кажете -тази е 97

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едни и същи са.

Но вторият продавач е прибавил 11 магарета, ей тъй, за спорта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начините да разбереш една кола коя година е, са два:

1. да препишеш рамата и да я провериш по VIN

2. да потърсиш документи на колата (талон) и да видиш там какво пише

Първия начин показва кога е произведена колата, вторият показва кога за първи път е регистрирана.

Друг начин да различиш две едни и същи коли, няма. Не само Каризма, а за всяка кола се отнася.

Единствено визуално трябва да търсиш фейслифт-а на модела, за да си сигурен, че е по млада кола. Затова се казва и фейслифт - "ъпдейт", осъвременяване на дизайна на модела (facelift).

Каризма има отличителен фейслифт, потърси в обявите по-млада кола и ще видиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да разбера, визуално без vin или талон няма начин да се разбере. За фейслифта не споря виждал съм го.

Благодаря.

Редактирано от tintovs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сгарозагорската е началото на 99-та... Другата черна ли беше си е 97-ма. Иначе друга разлика нямат никаква, нито двигатели нито мощност....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сгарозагорската е началото на 99-та... Другата черна ли беше си е 97-ма. Иначе друга разлика нямат никаква, нито двигатели нито мощност....

Относно черната, не ми го побира главата, как може една кола да е на 19 г. и само на 190.000 км...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя била собственост 15 години на един доктор от Бърза помощ.

Човека го карали постоянно с линейката, то точно затова и я продал доктора на 15-та година, само на 900 км.

При продажбата се наложило да отсекат един 15 годишен бряст, израснал пред докторският гараж - та да могат да изкарат бубуто....

Вече после, вторият собственик за четири години навръткал останалите км до 190000 км.

Даа, може да е на 190000 км, ма си е една четири-годишна кола, щото нали първите 15 години стояла зад бряста, в гаража.

.....

Такива, а и много подобни истории могат да се научат от честните търговци, Минтов.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_bye.gif

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно черната, не ми го побира главата, как може една кола да е на 19 г. и само на 190.000 км...

Може, ако съм я карал аз през цялото време (навъртам около 10 000 км на година).

Но за да съм я карал само аз, значи трябва да съм я купил нова.

За да съм я купил нова, трябва да съм немец (защото тогава ще мога да си го позволя).

А ако бях немец, нямаше да навъртам 10к км на година. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...