Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с TLS Мицубуши галант 98 2,5 V6- Помогнете ако можете


Препоръчано мнение

Зравейте!Изправен съм пред следния проблем.Мицубишето започна да прекъсва и след диагносика му беше сменена бубината намираща се в делкото.След като бе сглобено при запалване прекъсването изчезна, но когато тръгнах да го изпробвам му светна TLS в оранжев цвят и започна да мига надписа на таблото.След това автомобила стана муден и не позволяваше да се развият високи обороти.След като изгосих двигателя отново го запалих и надписа беше изгаснал, отново проба на колата, но пак същото се повтори и потрети и така.Ако някой има идея,моля кажете какъв е проблема.Огледани са вакумите и уж всичко е закачено.Откачих акумулатора за да изчисти грешки евентуално, но ефект никакъв.До сега не ми е правил такъв проблем.Работеше нормално и светеше зелено посочения от мен по - горе надпис на TLS

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Провери вакуумите и селеноидите дали са закачени. На прикачената снимка съм ти оградил с червено системата за TCS. Ако разбира се говорим за едно и също.

post-2881-024505900 1457854390_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....какво значи TLS или TCS??? Ако става дума за TCL ,това го има в този Галант,и да, проблем може да е в дросела, но по скоро не е до почистване, въпреки че и това помага понякога, а е до настройка на механизма на тракшън контрола спрямо дросела......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....какво значи TLS или TCS??? Ако става дума за TCL ,това го има в този Галант,и да, проблем може да е в дросела, но по скоро не е до почистване, въпреки че и това помага понякога, а е до настройка на механизма на тракшън контрола спрямо дросела......

 

:icon_blush: Именно TCL имам предвид, моя грешка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се включиха.Проблема е решен, оказа се, че всичко това го прави поради голямо количество грешки в резултат на откачване на акумулатор и делко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се включиха.Проблема е решен, оказа се, че всичко това го прави поради голямо количество грешки в резултат на откачване на акумулатор и делко.

.....странно ,и какви грешки даде.....?Тази система на Галант е механична.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...