Премини към съдържание

Предпролетна среща на феновете


Препоръчано мнение

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Колонно пътуване :)

Някой от колегите от Пловдив ще акостират в Стара Загора към 12 часа на 04.03 и мислим да отпътуваме към 12.30 към Бряста,

така че ако има желаещи колеги който искат да пътуваме в колона от Стара Загора и региона

нека да пишат тук или да ми звъннат на телефон 0896791398 Николай за да се разберем по конкретно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колонно пътуване :)

Някой от колегите от Пловдив ще акостират в Стара Загора към 12 часа на 04.03 и мислим да отпътуваме към 12.30 към Бряста,

така че ако има желаещи колеги който искат да пътуваме в колона от Стара Загора и региона

нека да пишат тук или да ми звъннат на телефон 0896791398 Николай за да се разберем по конкретно.

 

10:30 - 11:00 ще се потегля от Пловдив, колегите от Пловдив ще ги уведомя утре по телефона.

Ако някой минава и иска да се присъедини да каже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нормално бих тръгнал през Шипка, но :icon_hmm: ако се включа в колоната май ще е през Боаза.

Не че не можем да се върнем и от Ст. Загора през Шипка, ама май за колона не е подходящо.....

 

Утре ще го мислим

:rulez:

 

П.С. Що пък да не е подходящо.....

Ще има яко Мицки по завоите... :icon_rock:

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да пътуваме заедно, да дрънне един телефон :)

0878 821-881

0894 424-160

 

Лек път на всички, и носете мезета и пиене, че от тази вечер няма да ям и да пия.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То за яденето - ясно, дано не си носиш празни торбички...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да пътуваме заедно, да дрънне един телефон :)

0878 821-881

0894 424-160

 

Лек път на всички, и носете мезета и пиене, че от тази вечер няма да ям и да пия.

 

 

 

Аааааа габровецоооо :icon_doh: за мезетата мисля, че се разбрахме :icon_rock: Стига ги кри , времето се стопли ще се развалят :icon_hmm: :icon_rock: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа габровецоооо :icon_doh: за мезетата мисля, че се разбрахме :icon_rock: Стига ги кри , времето се стопли ще се развалят :icon_hmm: :icon_rock: :icon_clap:

 

Аз мисля, че се разбрахме с теб, за лична аудиенция с мезетата ми. ти сега, така пред всички да издъниш нещата.

Няма мезета за теб, и повече няма да си играем двамата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че се разбрахме с теб, за лична аудиенция с мезетата ми. ти сега, така пред всички да издъниш нещата.

Няма мезета за теб, и повече няма да си играем двамата.

 

Пак мислиш тънко да минеееш :D А аз мисля за целия клуб :first: :plane: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...и повече няма да си играем двамата.

Що не казвате, че си "играете двамата". Можеше да ви курдисам в една стая...със спалня. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не казвате, че си "играете двамата". Можеше да ви курдисам в една стая...със спалня. :)

 

:rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро и приятен ден на всички!

Аз бързам, че ме гони полет за Малдивите, а на вас пожелавам приятен път и успех при настаняването.:) :)

Шофирайте разумно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекарахме си страхотно! Големи благодарности на Пепи, че ни събра за пореден път :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Пепи Сомалията за това че отново ни поднесе на готово едни 2 дни почивка и веселба!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Петьо за организацията на мероприятието! Изкарахме си супер!! :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...