Премини към съдържание

Кутия за въздушен филтър


Препоръчано мнение

От 10 теми всеки преглежда,но не пиши.

В целия подфорум се отговоаря едва на 20 процента от темите,а тези които питат дори и да си решат приблема никой не споделя.

 

Някой има ли снимка на GDI кутия за филтър поне по снимки да определя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 1.9 DI-D пасва горната част на кутията.

Моя изгърмя и счупи двете части.

Сега нови свещи и кутия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък като гледам снимки на 1.8GDI долната част на кутията ми изглежда същата. Така че от двете евентуално би могъл да сглобиш една.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте,

 

Имах същия проблем - капака на кутията на въздушния филтър ми беше с две клапи/кихалки и като гръмна една сутрин и пръсна горния капак.

Прочетох тук за капак от кутия на дизел - пасва като размер и 3 от 4 щипки пасват, но дизела има дебитомер и не може да се свърже гуфрето с капака ... може и да има някаква възможност с клапа, която да свърши работата на муфа ... но не съм търсел, защото ме предупредиха, че пак ще замине кутията. Купих си спортен въздушен филтър за около 30 лв с голям отвор 90мм и с накрайници за намаляване на отвора , за да се монтира в/у гуфрето и се подпира на долната половина на кутията. Ще снимам , за да покажа.

Весели празници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...