Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

VR4


Vetov

Препоръчано мнение

Колеги от доста време не съм писал във форума, но след като ми блъснаха Мицуто преди 1 година и половина и смених марката на Лексус, не съм част от семейството.... но от няколко седмици ми се върти в главата една VR-4 и понеже мога да продам Лексуса, който карам в момента и се зачудих дали да не се присъединя пак към Вас. Ето и екземплярът(звярът):

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BxS_5Q0gMNfIeHY3LUF0bXlIWTg&usp=sharing

 

Ще се радвам да споделите впечатления, коментари и т.н. Благодаря ви предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от доста време не съм писал във форума, но след като ми блъснаха Мицуто преди 1 година и половина и смених марката на Лексус, не съм част от семейството.... но от няколко седмици ми се върти в главата една VR-4 и понеже мога да продам Лексуса, който карам в момента и се зачудих дали да не се присъединя пак към Вас. Ето и екземплярът(звярът):

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BxS_5Q0gMNfIeHY3LUF0bXlIWTg&usp=sharing

 

Ще се радвам да споделите впечатления, коментари и т.н. Благодаря ви предварително!!!

Кой лексус? Ако е IS 250- не се занимавай с глупости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро,добро , ама е като Лего. Аз на твое място не бих сменил Лексъса за точно това VR. Ама ти си знаеш най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Интересен Legnum, само че има разни странности - задницата е от преди фейслифта, останалото е след него, халогените не са неговите, салона изглежда като на стандартен Galant, Car PC с отделно радио, разни интересни бутони по таблото... А за дилемата с IS 250 - Legnum-a определено върви повече и има AYC, останалото е въпрос на вкус.

 

Edit:

Сега загледах видеата - то било трансплант към купе на стандартен Galant комби..

Редактирано от C0ldblooded
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...