Премини към съдържание

Colt czc


BlazeSquad

Препоръчано мнение

Здравейте,

Имам проблем с на дигиталното табло-дисплей на кабриолета. Първо започнаха да ми изчезват символите, вече не иска и да изгрява. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Малко ми е сложно да намеря такова табло за проба макар че мисля, че на стандартния Colt след 2005 са същите.

Моят сайт ей за това говорим като цяло

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, това е много често срещан проблем при тези колтове. Въпрос на време да се случи на всеки. Просто трябва са се смени дисплеят или евентуално да се ремонтира, но е доста трудоемко. Може да си купите втора употреба по възможност от по нова кола или на по малко км под предлог, че ще е читав и с уговорка за смяна или връщане на парите ако е същият повреден. Аз съм сменял успешно на няколко колта като съм си ги поръчвал от ебей и съм имал късмет.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От Макскар го взех за 257 лева, не успях да намеря по евтин вариант. Старият го презапоявахме за студена спойка, пращах го във Варна да презапоят чиповете и пак нищо, накрая купих нов. Няма аналог и си е оригинален, доставката 7 раб. дни. Но виж първо някой да провери лампичките, две са, които осветяват дисплея, може да са изгорели. Много лесно се демонтира дисплея: Най горният сегмент с духалките, дърпаш навън, може да си помогнеш с отверка, откачаш аварийните и го махаш. Имаш 2 по две болтчета, първите две за декоративна решетка а вторите за мултидисплея и си готов. Крушките бяха 3 Вата, лесно се вадят без да разглобяваш, със завъртане.

С поздрав

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не е от лампичките :) за светването светва но до там. Да и моя еладжия един ден го разпоява и запоява цял имаше някакъв временен успех, но не можа да намери къде точно е проблема. А варианта с ebay какъв е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А варианта с ebay какъв е?

Най-евтин вариант в нета беше от Латвия около 126$+36$ доставка, излиза колкото в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Аз имам същия проблем. Оказва се, че не става от всеки Колт, например от бензинов не става на дизел. Върху кутията има етикет с кодове и те трябва да съвпадат. Иначе в Балкан стас е около 300 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здрасти, това е много често срещан проблем при тези колтове. Въпрос на време да се случи на всеки. Просто трябва са се смени дисплеят или евентуално да се ремонтира, но е доста трудоемко. Може да си купите втора употреба по възможност от по нова кола или на по малко км под предлог, че ще е читав и с уговорка за смяна или връщане на парите ако е същият повреден. Аз съм сменял успешно на няколко колта като съм си ги поръчвал от ебей и съм имал късмет.

Успех

 

Е на малко километри не е решение според мен :D нашата на 40 000 и издъни дисплея. Не може да няма някакво радикално решение. На 4 Еладжий го давах даже на хора с микро процесори ..Никой даже на разбира какво му има а в цялата страна няма и няма. Не ми се свидят парите за ново ама като гледам как всички изгарят не смятам да си купувам през 30к км табло :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтира се без проблем, Оправих доста вече но все пак има и изключения.... Може би на 10 един неще да стане като хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...