Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, специалисти и аматьори като мен.

 

Трябва да правя ремонт на двигателя, има доста нагар в него и не работи добре, разбира се и разхода е голям, като има предвид, че можеш да "подушиш" суровия бензин, който излиза от ауспуха т.е. не може да го изгори. Реших да пиша тук, защото не мога да се реша, а чувам всякакви отзиви за всякакви майстори на мотори GDI от различни градове като Варна, Бургас, София, Пловдив и т.н. Има написано за един майстор от Пловдив - Милен_z:

 

Някой ходил ли е при него или на подобен ремонт като моя? Дайте съвети, споделете как работи, отношението му какво е, разбран ли е или като повечето да не кажа всички гледа да вземе парата, а не да свърши работа? Моля да споделите! Ходихме на много места, всеки казва нещо, всеки иска пара, я за диагностика я за нещо друго и тук 10лв, там 20, там 30, там 50 и едно голямо НИЩО. Всеки са майстори, но на нещо друго.... Писна ми от келеши, глупаци и хора с психически проблеми. Искам да работя с хора, умни хора, които знаят какво правят и им се плаща за кадърно свършена работа.... че един ден, като имаш проблем - няма да се чудиш къде да отидеш, а отиваш там където си доволен и знаеш, че си заслужава.....

Надявам се, че ме разбрахте и че се изразих разбираемо!!!

 

ПС: Моля, ако самия Милен прочете това, да не се засяга... просто искам мнение, защото не го познавам, не съм ходил при него, нито някой приятел му се е доверявал. Моля да не се засяга, нищо лошо, нито към вас нито към някой!!!

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам вече пътуваш към Пловдив :)

Без реклама, адаша е един от малкото които ще ти свърши работа. Ако искаш да караш този автомобил - чуй се с него за да се разберете за ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Колега това е невероятен човек не само като майстор е доста кадърен ,коректен,разбран и е човечен ще ти обясни всичко кое как стои ,това е възможно най-правилният избор за майстор и особено на системи ГДИ .Ще останеш доволен и колата ти няма да ходи все по сервизи ,а ти да имаш ходене по мъките уговорете се с него и отивай при него... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ремонт сте правили вие при него?

Колега познавам човекът лично ,от доста време правил съм също доста неща като естествено не бих тръгнал да ти изреждам тук на теб като ученик,определено е кадърен и отговорен Милен,но виж твоя воля ходи където ти си искаш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега познавам човекът лично ,от доста време правил съм също доста неща като естествено не бих тръгнал да ти изреждам тук на теб като ученик,определено е кадърен и отговорен Милен,но виж твоя воля ходи където ти си искаш

 

 

Колега и аз да кажа: Егати и отговора, който написахте!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе човек, слушай какво ти казват хората, нали затова питаш???

Имам същия Пинин, като го купих, на следващия ден бях при Милен; от тогава е перфектен отвсякъде.Изобщо,ама ИЗОБЩО не се занимавай с други "майстори"(освен ако не прескочиш до София до DJ-я).

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе човек, слушай какво ти казват хората, нали затова питаш???

Имам същия Пинин, като го купих, на следващия ден бях при Милен; от тогава е перфектен отвсякъде.Изобщо,ама ИЗОБЩО не се занимавай с други "майстори"(освен ако не прескочиш до София до DJ-я).

Успех!

 

Да разбрах това, но не мислиш ли, че можеше да се искаже по човешки?

 

Вие какво му правихте на вашия пинин? Ако не е тайна разбира се.

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах това, но не мислиш ли, че можеше да се искаже по човешки?

 

Вие какво му правихте на вашия пинин? Ако не е тайна разбира се.

 

Ами освен нормалното обслужване(свещи,ремъци,ролки,масла и т.н.) след диагностика Милен смени водна помпа, регулира ГПВН, даже смени кормилна рейка, шарнири и сигурно други неща дето вече съм забравил :icon_doh:

Преди това Пинина държеше нестабилни обороти на празен ход(естествено) че и гаснеше по светофарите...От тогава е абсолютно безпроблемен, а на градско държи 9,3 -9,4.

Тука във Варна няма кой даже диагностика да направи като хората,а оттам за какво да говорим.Иначе специалисти много :mad: И на мен ми е далечко Пловдив, ама до сега алтернатива не съм срещал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен нормалното обслужване(свещи,ремъци,ролки,масла и т.н.) след диагностика Милен смени водна помпа, регулира ГПВН, даже смени кормилна рейка, шарнири и сигурно други неща дето вече съм забравил :icon_doh:

Преди това Пинина държеше нестабилни обороти на празен ход(естествено) че и гаснеше по светофарите...От тогава е абсолютно безпроблемен, а на градско държи 9,3 -9,4.

Тука във Варна няма кой даже диагностика да направи като хората,а оттам за какво да говорим.Иначе специалисти много :mad: И на мен ми е далечко Пловдив, ама до сега алтернатива не съм срещал.

 

Така е! 9,3, 9,4 това разход ли е? иначе извън града какъв разход ти дава и как го определяш?

За нестабилните обороти как ти излезе като цена, ако помниш де, че и при нас го има това....

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е! 9,3, 9,4 това разход ли е? иначе извън града какъв разход ти дава и как го определяш?

За нестабилните обороти как ти излезе като цена, ако помниш де, че и при нас го има това....

 

Като изляза от града си нулирам разходомера и засичам средно до края на извънградското.На 2400-2600 оборота на пета сваля на 7,2-7,4. Ако го настъпиш с 140 на магистралата скача здраво на около 12-12,5. То и в града

може да ги докараш лесно толкова(все пак по документи е 12,4 градско), но при внимателно каране 9,4 не ми е минавал.То и от бензина доста зависи...

Оборотите как точно ги оправи Милен не помня(най-вероятно от дроселната клапа, аз редовно си я чистя),а пък колко е излязло абсурд да си спомня, обаче за цялата работа дето я свърши беше повече от разумно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като изляза от града си нулирам разходомера и засичам средно до края на извънградското.На 2400-2600 оборота на пета сваля на 7,2-7,4. Ако го настъпиш с 140 на магистралата скача здраво на около 12-12,5. То и в града

може да ги докараш лесно толкова(все пак по документи е 12,4 градско), но при внимателно каране 9,4 не ми е минавал.То и от бензина доста зависи...

Оборотите как точно ги оправи Милен не помня(най-вероятно от дроселната клапа, аз редовно си я чистя),а пък колко е излязло абсурд да си спомня, обаче за цялата работа дето я свърши беше повече от разумно.

 

 

Да, чувал съм, че взима повече, но въпроса е да има за какво, както се казва ;) Ами, който работи качествено и на разумни цени ще има още повече клиенти, а от там идва хляба ;) Явно сте доволен. От дроселната клапа при нас не става... Ще видим какво ще стане. Иначе като разход ги дават тези мотори доста икономични, но и то зависи кой кара ;)

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз да кажа: Егати и отговора, който написахте!!!

И аз да кажа такъв е отговорът ми,да...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз да кажа: Егати и отговора, който написахте!!!

 

 

Вие пък какво искате? Тук сте да се заяждате!!!

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попита, отговорихме ти любезно. Сега да ти се дава отчет кой какъв ремонт е правил, усещам че ще почнеш да питаш и колко му е струвал...И с този коментар които съм ти цитирал (и въобще не е верен де). Без нищо лично, аз като колега на Милен на клиент като тебе бих казал учтиво - извинявай но в момента нямам време, пробвай при някой друг майстор ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попита, отговорихме ти любезно. Сега да ти се дава отчет кой какъв ремонт е правил, усещам че ще почнеш да питаш и колко му е струвал...И с този коментар които съм ти цитирал (и въобще не е верен де). Без нищо лично, аз като колега на Милен на клиент като тебе бих казал учтиво - извинявай но в момента нямам време, пробвай при някой друг майстор ;)

 

 

Г-не кажете къде живеете в Котел да дайда да ви поздравя лично!!! Моля ви не си избивайте комплексите тук!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Г-не кажете къде живеете в Котел да дайда да ви поздравя лично!!! Моля ви не си избивайте комплексите тук!

Г-не никой не избива комплекси казвамети чисто колегиално къде да отидеш и кой наистина разбира много и то на гди ,а вече ти отиди където си искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Г-не никой не избива комплекси казвамети чисто колегиално къде да отидеш и кой наистина разбира много и то на гди ,а вече ти отиди където си искаш.

 

 

Никой? И вие ли сте с такава култура?!? Вие разказвате, но погледнете какво ми написаха по-горе или вие сте адвоката му? Или може би един и същ човек?

Редактирано от Ковачев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой? И вие ли сте с такава култура?!? Вие разказвате, но погледнете какво ми написаха по-горе или вие сте адвоката му? Или може би един и същ човек?

 

 

Както и да е! Всичко хубаво и много здраве на всички!

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Да се смея ли, да плача ли... :D

Хриси здрасти. Ей така и не се засякохме из Варната. Караш ли още Пинина? Аз моя го продадох. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Бе човек, слушай какво ти казват хората, нали затова питаш???

Имам същия Пинин, като го купих, на следващия ден бях при Милен; от тогава е перфектен отвсякъде.Изобщо,ама ИЗОБЩО не се занимавай с други "майстори"(освен ако не прескочиш до София до DJ-я).

Успех!

След всички писания да обобщим заслужава ли си да се ходи при Милен или Не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ, ще отидеш с проблемен автомобил който се чудиш дали да правиш или да го махаш, той пък ще ти го оправи и ще се ядосваш защо не си отишъл при него до сега :) :) :)

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...