Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Трошене на стъкла и последващ обир


Препоръчано мнение

Привет на всички,темата не е приятна,но съм длъжен да я споделя с Вас.Става въпрос за следното на 01,06,2015 сина ми пътува за Варна с намерение да разпусне за 2 дни.Срещу 2,02 е паркирал в квартал "Виница",наблизо до охраняем паркинг./в същия не е имало свободни места/.Незнайни варненски обирджии бутат леко колата да активират алармата,разбиват предното дясно стъкло/не на водача/ и взимат навигацията.След обаждане на 112,полицаите дори не благоволят да пристигнат на място и отразят престъплението,а карат сина ми да отиде във районното управление.Пиша всичко това защото тепърва ще Ви предстои посещение на родното ни черноморие.Внимавайте къде паркирате и какво оставяте в колата.После разбирам от познати от Варна,че правилото на милата ни полиция е било-откраднатото щом е било на стойност по малка от основната заплата на страната ни не се занимавали с кражбата.Лека вечер на всички и дано не Ви се случват такива случки.Пазете се.Държава няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,темата не е приятна,но съм длъжен да я споделя с Вас.Става въпрос за следното на 01,06,2015 сина ми пътува за Варна с намерение да разпусне за 2 дни.Срещу 2,02 е паркирал в квартал "Виница",наблизо до охраняем паркинг./в същия не е имало свободни места/.Незнайни варненски обирджии бутат леко колата да активират алармата,разбиват предното дясно стъкло/не на водача/ и взимат навигацията.След обаждане на 112,полицаите дори не благоволят да пристигнат на място и отразят престъплението,а карат сина ми да отиде във районното управление.Пиша всичко това защото тепърва ще Ви предстои посещение на родното ни черноморие.Внимавайте къде паркирате и какво оставяте в колата.После разбирам от познати от Варна,че правилото на милата ни полиция е било-откраднатото щом е било на стойност по малка от основната заплата на страната ни не се занимавали с кражбата.Лека вечер на всички и дано не Ви се случват такива случки.Пазете се.Държава няма.

Двукратния размер на минималната заплата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колегата @bacard1.

Каква и колко нова е била "насилената" кола?

Поздрави

Колаата е спейс стар 1,3,2000 г.,според мен нищо съблазняващо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колаата е спейс стар 1,3,2000 г.,според мен нищо съблазняващо.

 

Значи зулумите са направили поразии за над 150 лв предно стъкло, за да се докопат до навигация от 150 лв примерно и то като нова? Наркомани!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В колата не се оставя НИЩО - трошат стъкла не само във Варна, но и по паркингите в моловете в София. Ходят с качулки и действат бързо. Лапешка работа ... с девиза "длъжни сме да проверим" пък колкото изкарат. Между другото във Варна на времето се носеше легендата как от супер невзрачен автомобил апашите са дигнали куфарче със седмичния оборот на пласьорите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

правилото на милата ни полиция е било-откраднатото щом е било на стойност по малка от основната заплата на страната ни не се занимавали с кражбата.

 

Добре тогава ... започвам да крада!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година точно след като си взех :mitsu-smiley: 2 дена по късно ходих да сменям ляво предно стъкло поради тази причина. Некакви пишлемета не, че аз съм много голям, но .. взели строшили стъклото и са опитали да вземат CD-то. Е не успяха понеже бях на близо и ги видях. Успях извадих газов пистолет и накрая полицията мен дърпа. Затова по-добре си стягайте дупетата и ги гответе за с*кс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колегата @bacard1.

Каква и колко нова е била "насилената" кола?

Поздрави

Тогава ако мойта заплата не е 2 пъти минималната заплата ..НЯМА ДА СИ ПЛАЩАМ ДАНЪЦИТЕ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...