Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос за чистачки


Smeagol

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Покрай силния снеговалеж преди няколко дни спряха да ми работят чистачките и сега трябва да намеря това нещо от снимката за Галант V6 2000/2001 година.

Може ли някой да ми каже, дали са еднакви тези части при всички видове Галанти (като година на производство, бензин/дизел, модификации, ляв/десен волан) за да знам дали от всеки Галант би станало или само от някои модели?

 

Благодаря предварително!

post-19144-025417400 1423740746_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Покрай силния снеговалеж преди няколко дни спряха да ми работят чистачките и сега трябва да намеря това нещо от снимката за Галант V6 2000/2001 година.

Може ли някой да ми каже, дали са еднакви тези части при всички видове Галанти (като година на производство, бензин/дизел, модификации, ляв/десен волан) за да знам дали от всеки Галант би станало или само от някои модели?

 

Благодаря предварително!

 

Мисля, че от 97 до 2003 на галантите, тези рамена са еднакви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Еднакви са рамената на Галант ЕА_ от 08.1996 до 10.2004 година.

Проблема в рамото ли е или в моторчето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтен комплект ВАЗ 2110, 2111, 2112.

Дали вече се намира на нашия пазар, нямам представа.

Edit: в eBay също има, най различни.

Редактирано от frantic_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От дясна или лява дирекция, мисля няма значение, самите лостове са симетрични.

Важното е да са здрави и не много износени ябълковидните шарнири т.е. трудно да се вкарват/изкарват и без луфтове. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че на десен волан 1.8 ГДИ 2000г лостът е с един см по-дълъг. Предполагам, че няма да става или греша?

Редактирано от Smeagol
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че на десен волан 1.8 ГДИ 2000г лостът е с един см по-дълъг. Предполагам, че няма да става или греша?

 

Просто от двата лоста си изтеглил по дългият .:) Трябвало е да вземеш другия .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Използвам заглавието на темата, за да попитам за препоръка за чистачки - Валео, Вюрт или Бош ? Продават се в най-обикновена бензиностанция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И трите са на едно ниво Андро, харесвай си една от трите марки и догодина пак нови .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е (толкова) важна марката (всички са на едно ниво, според по-горе), а видът - дали да са шарнирни или безшарнирни (само перо). Според мен това може да даде разлика в дългосрочното представяне. Аз ползвам шарнирни Бош вече няколко години и работят добре, но следва да се отбележи, че през по-голямата част от времето колата стои в гараж и чистачките не са изложени постоянно на атмосферните условия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бат Марин го каза точно - фсичките са една боза, за да работят добре се сменят всяка година. Или по-често.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бат Марин го каза точно - фсичките са една боза, за да работят добре се сменят всяка година. Или по-често.

Не е баш така, има и такива дето изкарват по няколко години.

Ей тези хибридните примерно, карат много дълго, защото периферията отгоре пази перата от слънцето.

 

 

DU_035L_184120.JPG

 

 

Като споменахме вредните действия на слънцето, направо се чудя, защо някои хора дават луди пари за пекане по плажовете, та и чак по чужбината ходят .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отгоре пази ама отдуло - хич. Аз като съм мързелив зимата като е замръзнало стъклото си го търкам усилено с чистачките. И напролет мязат на гребен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ако е за ябълката ще е лесно да се вземе рамо с каквато и да е дължина и да се завари на оригиналното по дължина. Просто трябва да се внимава да не се стопи ябълката. Правено е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...