Премини към съдържание

Първа пролет в Троянския Балкан


Препоръчано мнение

Наближава Първа пролет, която традиционно свързваме във http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif-форума с Троянския Балкан, с. Шипково и почивна станция "Релакс".

Хотела е с действаща вече балнеолечебна част с минерална вода, вани с тангентор, хидро и перлен масаж, сауна, седяща вана, парна кабина и т.н. Разположен е в центъра на Шипковски минерални бани, на самия бряг на река Ръждавец, с отделно обособен паркинг и възможност за ползване на обществен безплатен паркинг. Преди няколко дена бяха сменени матраците във всички стаи, бе предвидено и смяната на вътрешната дограма - но постигнахме договорка с управителя на станцията подмяната да бъде отложена за след посещението ни. Хотела разполага с автономно парно, с външна ПВЦ-дограма, със собствен ел.генератор, с шест-местен асансьор и с условия за обслужване на хора с увреждания. В приземния етаж е разположен балнеоложкия център, на първия етаж е залата за хранене и бара, хотелската част е на втория, третия и четвъртия етаж. Капацитета е 100 души, като се предлагат 35 двойни стаи, 8 тройни и три апартамента/2+1/. В пет от двойните стаи има спални, в останалите двойки, както и в тройките - са единични легла.

 

Офертата е следната:

 

20.03.2015 - петък

вечеря

1.салата комбинирана - млечна,руска, катък с чушка

2. пилешка пържола, св. шишче с задушени картофи

3. баклава

4. минерална вода

Нощувка

21.03.2015 - събота

закуска

1. баница с айрян

обяд

1. супа пиле

2. св. винен кебап

3. плодове

вечеря

1. овчарска салата

2. филе вретено със задушени зеленчуци

3. паста тип брюле

4. сухи мезета

5. минерална вода

Дисководещ

Нощувка

22.03.2015 - неделя

закуска

1. чай компле

При престоя в хотела, всеки употребява алкохол колкото си носи или колкото може да заплати.

Всеки направил резервация за Първа пролет в хотела, получава по една безплатна СПА-процедура.

Възможните процедури са:

- Перлена вана

- Хидромасажна вана

- Солна вана

- Парна кабина

- Сауна

Всеки желаещ да ползва безплатната процедура, заявява предпочитанията си при пристигането в хотела, на рецепцията.

Първите пристигнали в "Релакс" могат да избират деня и часа на избраната СПА-процедура.

Останалите ще трябва да се съобразят със свободните часове в графика на СПА-центъра.

Характеристика на минералната вода може да намерите ТУК.

Пакетна цена за един възрастен - 80.00 лв.

Пакетна цена за дете от 6 до 12 годишна възраст - 40.00 лв

Деца до 6 години, без самостоятелно легло и храна - безплатно.

Двойна стая ползвана като единична + 10.00 лв.

Цена за апартамент + 10.00 лв на човек.

Промо-цена на процедура в спа-центъра - 5.00 лв.

Цена за първи ден/вечеря в петък, нощувка, закуска и обяд в събота/ - 40.00 лв.

Цена за втори ден/вечеря в събота, дисководещ, нощувка, закуска в неделя/ - 50.00 лв

За присъствие на срещата не се изисква собственост на автомобил http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif.

Резервации се извършват:

1.Чрез превод по ЕКОНТ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Сан Стефано 29, получател Валентин Шопов

2.Чрез банков превод по сметка – ххх, титуляр Валентин Шопов

3.Чрез лична среща с мен

Резервациите на стаи става по реда на получаването на паричният превод от мен. Номерата на стаите стават известни веднага.

Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват на срещата.

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и.

Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

Краен срок за приемане на резервации - 17.00 часа, на 16.03.2015 г. /понеделник/

-Как да стигна...

- GPS - данни: +42° 52' 45.15", +24° 32' 16.65"

 

В района на с. Шипково се намира връх и хижа Васильов, Троян и Троянският манастир, Орешака, Чифлика с топлите минерални басейни, Рибарица, Беклемето.

Срещи в Шипково:

-среща Шипково 1

-среща Шипково 2

-среща Шипково 3

-среща Шипково 4

-среща Шипково 5

-среща Шипково 6

Снимки, клипове и отзиви има в края на линкваните теми.

Забележка: На 21-ви март се отработва 2-ри март, така че желаещите да присъстват, отсега да планират отпуски, компенсации, болнични, самоотлъчки, бавачки за децата и т.н.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Сумата 80.00 лв в първия пост, е за за пакетна цена включваща храна, нощувки за един човек и DJ в събота вечер.

Или:

80.00 лв - храна и нощувки за времето от 14.00 часа на 20 март до 11.00 часа на 22 март 2015. Тоест, всичко изброено в първия пост на темата, без спа-процедурите, които се заплащат по желание и само при ползване на място в хотела.

40.00 лв - храна и нощувка за времето от 14.00 часа на 20 март до 14.00 часа на 21 март.

50.00 лв - храна и нощувка за времето от 14.00 часа на 21 март до 11.00 часа на 22 март/тук сумата е по-висока заради DJ-я и сухите мезета/.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сумата 80.00 лв в първия пост, е за за пакетна цена включваща храна, нощувки за един човек и DJ в събота вечер.

Или:

80.00 лв - храна и нощувки за времето от 14.00 часа на 20 март до 11.00 часа на 22 март 2015. Тоест, всичко изброено в първия пост на темата, без спа-процедурите, които се заплащат по желание и само при ползване на място в хотела.

40.00 лв - храна и нощувка за времето от 14.00 часа на 20 март до 14.00 часа на 21 март.

50.00 лв - храна и нощувка за времето от 14.00 часа на 21 март до 11.00 часа на 22 март/тук сумата е по-висока заради DJ-я и сухите мезета/.

 

Мерси, за момента везните клонят към: да дойдем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не познавам, но много ми се идва :rolleyes:

Ами заповядай, тъкмо ще се запознаеш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не познавам, но много ми се идва :rolleyes:

То и ние не те познаваме.

Затова като идваш, носи в дясната ръка стек бира "Загорка", а в лявата - два суджука на "Орехите" и ще те разпознаем веднага.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и ние не те познаваме.

Затова като идваш, носи в дясната ръка стек бира "Загорка", а в лявата - два суджука на "Орехите" и ще те разпознаем веднага.....

 

Я спокойно бре Шопов, ти стана по-Габровец от мен. :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и ние не те познаваме.

Затова като идваш, носи в дясната ръка стек бира "Загорка", а в лявата - два суджука на "Орехите" и ще те разпознаем веднага.....

Може и плетена мъжка чанта с 9 букви

 

П.С: Ще подскажа отговора : дамаджана

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: смятам ще се разберем. (Това с дамаджаната беше много добро !)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Вальо , взимам един 3-ен апартамент, 3ма дърти и едно дете на 6, моля те драсни ми на лс колко трябва да преведа :drinks:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не познавам повече от 5-6 човека, но имам желание да се присъединим с невястата :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова идваш и се запознаваш с много повече. А ако ти харесат хората, ставаш редовен :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервации:

1. valboss - ап.11 - двама души - 180 лв.

2. Lyubo Dimitrov - ст. 305 - двама души и дете над 6 г. - 200 лв.

...................

Който желае спалня, изрично да ми пише при уведомяване за направен паричен превод

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трима души ми писаха, с молба за запазване на един от двата свободни апартамента.

Чувствам се близък и с тримата, но както вече писах в първия пост на темата/и както е било и предните години/, резервация правя при получаване на паричен превод.

...Резервации се извършват:

1.Чрез превод по ЕКОНТ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Сан Стефано 29, получател Валентин Шопов

2.Чрез банков превод по сметка – UniCredit Bulbank, BIC-UNCRBGSF, IBAN-BG13UNCR96600097525507, титуляр Валентин Шопов

3.Чрез лична среща с мен

Резервациите на стаи става по реда на получаването на паричният превод от мен. Номерата на стаите стават известни веднага.

Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват на срещата.

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и.

Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

Краен срок за приемане на резервации - 17.00 часа, на 16.03.2015 г. /понеделник/

 

Може би трябва да се уточните помежду си. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...