Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Осветление на салона, багажника и заден номер


Препоръчано мнение

Здравейте!

Преди няколко месеца открих руски онлайн магазин www.netuning.ru, ориентиран към алтернативно осветление по автомобила. Цените не са никак народни, а като се сложи и доставката, става стресиращо. Пуснах тема за набиране на мераклии, но с нулев успех. За себе си бях решил, че ще сложа от тези "ледове". След безброй кореспонденции, как да стане разплащането, заради усложнената международна обстановка и какво ли още не, най-накрая "ламбите" пристигнаха :

post-9651-018440100 1412405435_thumb.jpg

На сайта има клипчета, показващи монтажа на всяка една лампа. Поне за Lancer има :)

Така изглежда купето със старото осветление:

post-9651-066558300 1412406159_thumb.jpg

post-9651-057196000 1412406375_thumb.jpg

А така с новото:

post-9651-063492900 1412406599_thumb.jpg

post-9651-062551200 1412406759_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Полезна тема. Браво!

Не светят ли прекалено силно новите лампи или така ми се струва от снимката?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво им е толкова специалното на тези ледове, че чак от Русия си ги карал? Че са във формата на плафоните ли? Със същият ефект се изрязва от пластмасов капак на кутия от сладолед по необходимата форма и се лепят парченца от диодна лента - играчка е свързването на парченцата с мостчета (жички) но става перфектно и много евтино... Има тема в Галант раздела със снимки... но те разбирам де, фабричното си е фабрично... и аз си карах преди години v-leds oт US за срам ме е да кажа колко пари..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Така светят над номера.

post-9651-045263900 1415041216_thumb.jpg

Важно е да знаете, че смяната на крушките е истинска мъка. Болтовете са с глава за кръстата отвертка и са клеясали жестоко! Ако ви се наложи подмяна, препоръчвам да свалите целият плафон от бронята и след това да го отваряте. Отврат е!

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Да изтупам прахта от темата. Споделям, че към днешна дата, светлините са без проблеми. Та това е отговор на един от въпросите - какво толкова им е специалното. Осем години вярна служба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за по-несръчните - Линк 

( линка е произвоолен, в Google има и други сайтове, проверете цената на няколко места преди поръка )

Редакция : стават за Outlander, 4007, C-Crosser и Lancer

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте,Колеги може някой да се смее,но имам един тъп въпрос,при смяната на обикновените крушки с лед,в салона ,на номера,няма ли има проблем с ел.инсталацията.

Лед крушките имат друго съпротивление,има и моделио който след като се заключи колата не изгасват напълно,остават да мъждукат,прави ли ви впечатление че повечето не светят гладко,а леко почти незабележимо примигват'.

Моля ви споделете опит,имам приятел които казва че след смяната на крушките на салона с лед,му се е развалил компютъра на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...