Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: И аз съм съгласен да се съберем в 10:00 на Лукойл на изхода от София. Предлагам и да се разберем с Мицубишитата от Пловдив и да ни чакат на Лукойла след Пловдив (май беше на около 10-15 км след града в посока Ст. Загора) за да пътуваме заедно? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: И аз съм съгласен да се съберем в 10:00 на Лукойл на изхода от София. Предлагам и да се разберем с Мицубишитата от Пловдив и да ни чакат на Лукойла след Пловдив (май беше на около 10-15 км след града в посока Ст. Загора) за да пътуваме заедно? :mitsu-smiley:

 

Аз съм :good: ....

Само кажете ориентировъчен час към който мислите че ще сте към Пловдив :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, 12:00 да е часът на срещата на Лукойла след Пловдив с колегите от Пловдив.

Предполагам, че като тръгнем от София в 10 - 10 и нещо до около 12ч. ще сме на Лукойла и там в аварийната лента ще се чакаме! (щото тоя Лукойл не е като Софийския да поеме 50 автомобила) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Дано няма много закъснели :rolleyes: за да стигнем около 12:00 на Лукойл след Пловдив. Аз съм си разпечатил списъка с членовете и телефоните и ми стои в жабката, предлагам и вие да направите така за да можем да имаме връзка за всеки случай. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стеф, ще ти го обясня ако идваш от София и влизаш в Ст.Загора. В самото начало на града като започнеш да влизаш в него има отбивка от лявата страна за Старозагорски Бани! има и табела има и ограничени и маркировка за ляв завой. Така, че би трябвало да го видиш! :)

 

Тишо, съгласен съм с теб за часа и мястото на срещата! :good:

По принцип пътя от София не минава ли по околовръстното на Стара Загора? На него ли има табела за баните, или преди това трябва да се отбие някъде за влизане в града?

 

ПП. Аз ще се присъединя към вас чак към 18.30-19.00ч вечерта. :icon_blush: Малко вероятно е да се пласирам преди това... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип пътя от София не минава ли по околовръстното на Стара Загора? На него ли има табела за баните, или преди това трябва да се отбие някъде за влизане в града?

 

ПП. Аз ще се присъединя към вас чак към 18.30-19.00ч вечерта. :icon_blush: Малко вероятно е да се пласирам преди това... :yes3:

 

 

Ще поясня как се стига до Старозагорските минерални бани - като се излиза от Ст. Загора посока Пловдив, непосредствено след като свърши населеното място /накрая има две бензиностанции след тях/ и после на няколкостотин метра нататък има разклонение на дясно за самите бани, има си табели. Съответно като се идва от Пловдив при наближаване на Ст. Загора не се минава по околовръстното, а се продължава направо за града и малко преди него се виждат табелите за на ляво за баните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, 12:00 да е часът на срещата на Лукойла след Пловдив с колегите от Пловдив.

Предполагам, че като тръгнем от София в 10 - 10 и нещо до около 12ч. ще сме на Лукойла и там в аварийната лента ще се чакаме! (щото тоя Лукойл не е като Софийския да поеме 50 автомобила) :D

 

Dani, 12:00 h е рано според мен. Миналата година се събирахме, изчаквахме, лафихме и откровено си се мотахме повече от час... В резултат на което Dedo Pop почти беше припаднал от жега да ни чака :icon_blush: .

 

Та предлагам да не повтаряме тази грешка и да се чакаме в 13-13:30 след Пловдив.

 

Но нека чуем и други мнения :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Има логика Тишо, докато се съберем, докато се уговорим кой - какво....и най-рано 11:00 ще тръгнем. А и Лукойла си е 10-15 минути след Пловдив, така че 13:00 - 13:30 е добър час да се чакаме там. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не пречи пловдивската група да си полафи и тя докато ни чакат нас.................пловдичаните предлагам да се събират към 12:30ч. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dani, 12:00 h е рано според мен. Миналата година се събирахме, изчаквахме, лафихме и откровено си се мотахме повече от час... В резултат на което Dedo Pop почти беше припаднал от жега да ни чака :icon_blush: .

 

Та предлагам да не повтаряме тази грешка и да се чакаме в 13-13:30 след Пловдив.

 

Но нека чуем и други мнения :mitsu-smiley:

 

Тишо, ако водиш ти колоната за 45 мин сме на Лукойла след Пловдив след като тръгнем от София! :D Но иначе както кажете, аз в 10 ще съм на Лукойла след караулката на София и ще фотографирам кой кога идва! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не пречи пловдивската група да си полафи и тя докато ни чакат нас.................пловдичаните предлагам да се събират към 12:30ч. :icon_dance:

 

:icon_dance: Идеята ти хич не е лоша :icon_clap:

 

Хайде пловдичани - казвайте какво правим :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги ! Хубаво е да уточним в какъв ред ще пътуваме по магистралата.Тъй като имаше едно мнение, че "СКОРОСТТА НА ФЛОТА СЕ ОПРЕДЕЛЯ ОТ НАЙ-БАВНИЯТ КОРАБ," предлагам: Първи в колоната да се наредят моделите КОЛТ . След това - ЛАНСЕР,КАРИЗМА,ГАЛАНТ ,СПЕЙССТАР,СПЕЙСВАГОН и накрая -тежката артилерия - ДЖИПОВЕТЕ. Всеки с пристигането си да си намира точното място в групата. Хубаво ще е по време на движение да не се разкъсва колоната ! Гледката ще е ВНУШИТЕЛНА ! Това го предлагам, пък - вие ще кажете. Някои /и аз/ предпочитат високите скорости, но ... нека се движим КРАСИВО !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да незнам как ще издържа, но мисля че 90-120 скорост ще е екстра! Иначе моята на магистралата е 200 принципно! :drive:

 

А може да се наложи някой да ми прекара колата през караулката за всеки случай!!!

 

Няма да ми остане време иначе за направя стикери с номера!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре се бях заканил аз , да стягам :plane: за 23-24, но той още е в бокса :( Очаквам да е в движение до края на седмицата , но исках да сменям амортисьори и да стегна 1-2 тенекии , които любимите ми шофьори в столицата успяха да изкривят ...плановете пропадат бавно, но сигурно :icon_crying: Силно се надявам да успея да се класирам в неделя , за жалост :mitsu-smiley: няма да е в най-доброто си състояние.... :icon_crying: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първи в колоната да се наредят моделите КОЛТ . След това - ЛАНСЕР,КАРИЗМА,ГАЛАНТ ,СПЕЙССТАР,СПЕЙСВАГОН и накрая -тежката артилерия - ДЖИПОВЕТЕ.

А къде ще се вмъкне едно затъмненийце :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

както са тръгнали нещата и като ни видят внушителната и прееееееееееееедълга колона само да не реши trafic police да ни направи ескорт:) (няма митцу патрулка не е друго).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стеф, ще ти го обясня ако идваш от София и влизаш в Ст.Загора. В самото начало на града като започнеш да влизаш в него има отбивка от лявата страна за Старозагорски Бани! има и табела има и ограничени и маркировка за ляв завой. Така, че би трябвало да го видиш! :)

Всъщност ме интересува от Стара Загора към баните от каде е пътя (ако има по пряк от този на отклонението което описвате разбира се)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Поради стеклите се обстоятелства няма да мога да присъствам на Националната среща, за което много съжалявам.

Пожелавам на всички колеги весело изкарване и приятни мигове с любимата марка :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мое огромно съжаление също няма да мога да присъствам на срещата, до последно опитвах да се освободя но нейсе, за което моля да ме извините, ще се постарая да се поправя за следващите срещи.

 

Сега искам да се вмъкна само като помогна за упътването как да се стигне до Старозагорските минерални бани.

Значи като влизате в Стара Загора и минете една голяма табела над пътя преди града (обаче не се сещам какво пишеше :icon_blush: ) и след това пътя се разширява от 2-лентов на 4-лентов и се разделя с ограда между платната, също непосредствено с разширяването на пътя отдясно има една бяла бутка която се води КПП на старозагорските КАТ (тук коментара е излишен), та има отбивка наляво която е много голяма и е непосредствено след магазина за техника Технополис ли беше, Техномаркет ли (нещо такова :icon_blush: ). И по този път само нагоре и направо и ще стигнете след около 10-15-20 км.

Дано съм бил полезен с описанието.

 

Няма как да го объркате, просто се оглеждайте. :shock:

 

Успех на всички и да покажете снимки после.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще се изям от яд. Ем говорих със шефовете ми да почивам а трябва да пътувам за морето. Така като гледам заговорра за колоната направо ще бъде внушително. Жалко че няма да имам възможност да го видя. Вместо пълен стадион с :mitsu-smiley: ще има километрична колона от :mitsu-smiley: . Направо уникално. Снимаите колеги моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще се изям от яд. Ем говорих със шефовете ми да почивам а трябва да пътувам за морето. Така като гледам заговорра за колоната направо ще бъде внушително. Жалко че няма да имам възможност да го видя. Вместо пълен стадион с :mitsu-smiley: ще има километрична колона от :mitsu-smiley: . Направо уникално. Снимаите колеги моля!

И при мен е така. Няма да си единствен. Кофти, но факт. Не че успокоява, но все пак. :icon_crying: И аз искам милиони снимки за отсъстващите и подробно описание на събитието от Боне.

 

П.С. Фотографа май и той ще отсъства, или?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично също много ми се идва. Ще се опитам да се включа в колоната , да доида да се запознаем , но наи вероятно после ще се прибера. Няма друг начин. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...