Премини към съдържание

Мнение за Lancer от Германия


Препоръчано мнение

Здравейте бъдещи колеги, в момента усилено гледам в Германия 2 Lancer-а. Единият е този

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-lancer-1-8-urbach/194927051.html?&lang=en&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxPrice=7000&negativeFeatures=EXPORT&ticket=ST-75444-HnWLcRp659KVUfZk4yKe-mycas47-3_c01_4201

. Собственикът е руснак, каза, че е поддържан в официален сервиз и видно няма забележки по колата. Доста бързо се съгласи на отстъпка, което доста ме притесни. На 44к км е. Имате ли мнение? Ясно, че така от 1 снимка няма как да се направи обективно мнение, но като цяло трябва ли да се притеснявам?

Другият е този Mobile.de. Тук също ми направиха отстъпка от цената, но на всички 4 врати има драскотини, които са пръскани със спрей. Човекът ми изпрати снимки и видео, които мога да кача.

Редактирано от toigalbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я взех от Германия, изглеждаше много добре и беше горе-долу евтино, но някой части започнаха да се чупят малко след като пристигна. Предполагам човекът, от който я взех, е знаел за тях, но не ми е казал. Така че бих казал най-добре да намериш някой познат да я огледа, не вярвай само на снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата

 

http://suchen.mobile...axMileage=80000

 

Втората

 

http://www.autoscout...0000000&asrc=st

 

 

 

 

Колеги, излезе и тая звезда, но пък е на 110 000 км. Заслужава ли си според вас на тези км за 6500 евро?

http://suchen.mobile...xMileage=125000

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да ги погледне човек на когото имаш доверие. По картинки трудно може да се прецени. Моята дойде при мен по този начин и въпреки това открих няколко изненади.

 

И 3те са по-ниско ниво на оборудване, като последната (червената) е с някакви странни 18-ки. Тук е въпрос на избор. Много хора махат 18 инчовите джанти в България. Лично за мен примиъм аудио-то е едно от нещата, които най-много ми харесва в тези коли.

Редактирано от badfish
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да ги погледне човек на когото имаш доверие. По картинки трудно може да се прецени. Моята дойде при мен по този начин и въпреки това открих няколко изненади.

 

И 3те са по-ниско ниво на оборудване, като последната (червената) е с някакви странни 18-ки. Тук е въпрос на избор. Много хора махат 18 инчовите джанти в България. Лично за мен примиъм аудио-то е едно от нещата, които най-много ми харесва в тези коли.

 

 

Какво им липсва като оборудване? А джантите лично на мен много ми харесват и мисля, че клоня точно към нея...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво им липсва като оборудване? А джантите лично на мен много ми харесват и мисля, че клоня точно към нея...

 

Аз също съм с 18'' но идва време за нови гуми и малко ми се ... :icon_crying: . Липсват им пластмасовите прагове, оригиналните 18ки и примиъм аудио-то на пръв поглед.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Червената я загледах, има пластмасови прагове, халогените ги преживявам, мога да си ги сложа хаха, а иначе за гумите - ясно е, ама на 3-4 години ги сменявам аз, така че няма да е болка за умиране :). Но щом не е пълното оборудване, ще пазаря за още от цената :) (типично по български)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Червената я загледах, има пластмасови прагове, халогените ги преживявам, мога да си ги сложа хаха, а иначе за гумите - ясно е, ама на 3-4 години ги сменявам аз, така че няма да е болка за умиране :). Но щом не е пълното оборудване, ще пазаря за още от цената :) (типично по български)

 

Провери и предната броня. Не съм сигурен дали идва стандартно със седан-а. Тук може би колегите могат да помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери и предната броня. Не съм сигурен дали идва стандартно със седан-а. Тук може би колегите могат да помогнат.

Какво и е на бронята, малко не разбрах :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво и е на бронята, малко не разбрах :D

 

Ами поне аз не съм виждал седан с броня от спортбек освен при разните ево и ралиарт. Може и да греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В България са на по-висока цена и то по-нисък клас оборудване, та ще преживея едни халогени, а аудио система винаги може да се сложи. В момента говоря с продавача, ако ми намали още от цената (а и да не) я купувам :) Благодаря за разясненията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бронята не е от Sportback, a си е такава от седан. Просто е боядисал горната решетка и е сложил черно фолио зад номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, когато имам алтернатива да купя хечбек от един модел, не бих избрал седана на този модел. Според мен хеч-а е много по-ергономичен като багажно пространство, освен това ми харесва повече като дизайн. И освен това - и маската ми харесва повече, т.е. вариант втори. Обаче продавача е автокъща и пазарлъка ще е по-труден, за разлика от червената.

За 'хронични' проблеми (ако има такива) има изписано из форума, бива да ги прочетеш. Ако ще слагаш газ (сигурно няма), имаше някой 'пиниз' заради това, че мотора е Мивек, нещо за клапаните... но не мога да кажа нищо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на хечбеците като цяло. Автокъщата е на някакви турци, а проблема с хечбека е, че вратите са минати със спрей, защото били надраскани. Иначе Аз му казах за цената 6500 евро и той не се и почуди - директно каза окей. Впрочем всички с които говорих казаха директно окей, без да се пазарят. За газ, всъщност ще сложа газ и четох, че BRC е най-добре като изпълнение. Та не знам кое да взема. Хечбека е на по-малко километри, по-хубав като дизайн, цветът не ми е любимия, както и проблемите с вратите. Червеният има хубави джанти, на повече километри е, цветът е по-хубав, но пък е седан... И изобщо не знам какво да правя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://otomoto.cz/osobni-vozy/znacka-mitsubishi/mitsubishi-lancer-97710km-290297.aspx

 

 

А този? В Чехия се намира автокъщата. Да съм предубеден ли за чехите?

Редактирано от toigalbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този приятно изглежда.

Но само на място можеш да установиш за какво става на въпрос...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да се притеснявам ли, че е от Чехия?

Смисъл - известни ли са с нещо - хубаво или лошо в автомобилния пазар?

Редактирано от toigalbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да се притеснявам ли, че е от Чехия?

Смисъл - известни ли са с нещо - хубаво или лошо в автомобилния пазар?

 

Ами представи си следната ситуация. Живееш в Чехия, но в българското мобиле виждаш много добра оферта. Дали има за какво да се притесняваш? :icon_hmm: Съветът ми е да не си купуваш кола без някой да я е огледал. Дори и да е по скъпа. Това може да то спести много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-lancer-1-8-sportback-klima-stzh-8fach-bereift-hamm/195406371.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxPrice=8000&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=100000

 

Ето този запазих. Другата седмица отивам да го видя на живо и да го качим на преглед. Ако всичко е окей, ще си го повозя до София, пък после и тук. :) Отново благодаря на всички колеги (бъдещи) които ми помогнаха и относно оборудване, и относно съвети. Хубав уикенд на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...