Премини към съдържание

Летни гуми?


Препоръчано мнение

  • Отговори 283
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Dunlop Sport MAXX RT е много добра лятна гума. Имах удоволствието да карам 4 сезона 215/45/17 и при каквито и да е условия не съм имал притеснения за стабилността на колата. Гумите държат еднакво добре на суха и мокра настилка. Единствен недостатък е тяхното бързо (за мен) износване, което се равнява на 4 сезона (приблизително 40 000км.). Сега трябва да взимам отново гуми и съм се спрял на новия модел Dunlop Sport MAXX RT2.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Dunlop Sport MAXX RT е много добра лятна гума. Имах удоволствието да карам 4 сезона 215/45/17 и при каквито и да е условия не съм имал притеснения за стабилността на колата. Гумите държат еднакво добре на суха и мокра настилка. Единствен недостатък е тяхното бързо (за мен) износване, което се равнява на 4 сезона (приблизително 40 000км.). Сега трябва да взимам отново гуми и съм се спрял на новия модел Dunlop Sport MAXX RT2.

 

И аз това взех сега. Истината е, че гумата е жестока. Минах вече почти 1000км., толкова малко не са превъртали гумите никога. Подкрепям изцяло мнението на колегата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха, бая мекички са. Туй значи, че ще заминат по бързо, но за сметка на това държат добре на пътя.

Същото беше и с дънлопите на мотора, но все пак да не забравяме, че "motorcycling is just like sex, you have to trust the rubber"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че 4 сезона са малко, като цяло самата гума губи свойства на около 5 г.

Идеята е ясна - да си купуваме нови гуми :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз не мисля, че 4 сезона са малко, като цяло самата гума губи свойства на около 5 г.

Идеята е ясна - да си купуваме нови гуми :).

 

На Goodyear-ките Eagle F1 Assym 2, четвъртият им сезон беше тотален компромис. Коренна разлика е с michelin pilot sport 4, но те май още по-бързо ще заминат, времето ще покаже. Замислям се следващите дали да не са dunlop sport maxx rt?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Егати работата, откакто сложих летните гуми, на 12 март, три пъти валя сняг. На 15.03, миналата седмица и днес. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така - смених ги че и на 2-те коли. Из оня ден вървях 2 дена пеша. Е поне малко фитнес :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...