Премини към съдържание

Еклипс последна генерация 2.4


Препоръчано мнение

Здравейте,

бих искала да попитам някой притежава ли такава кола и ако е възможно да ме запознае с проблемите и разхода на този красив автомобил, тъй като се замислям да си купя такъв.

Благодаря!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

бих искала да попитам някой притежава ли такава кола и ако е възможно да ме запознае с проблемите и разхода на този красив автомобил, тъй като се замислям да си купя такъв.

Благодаря!

Поздрави!

 

Здрасти,

Нямам такъв eclipce 4G, но покарах доста на познат, защото преди години се бях амбицирал да си купувам .

Колата е с 4G69 MIVEC мотор-162 коня, очакванията ми бяха по-големи от реалността. Разходът и започва градско от 11.5, а на дълго от 8.5 и имай предвид, че не обича много-много 95 бензина.

За сериозни проблеми не съм чул да е имал, все дреболии по ходовата част. Препоръчвам ти да е с механична скоростна кутия!

Аз се отказах от такъв eclipse, защото трудно влизам и още по-трудно излизам и въобще като цяло ми е малък, но пък ти си по-елегантна от мен, та едва ли това ще ти е проблем ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Успех с покупката и се оглеждай за такъв с цвят охра, просто кърти! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Нямам такъв eclipce 4G, но покарах доста на познат, защото преди години се бях амбицирал да си купувам .

Колата е с 4G69 MIVEC мотор-162 коня, очакванията ми бяха по-големи от реалността. Разходът и започва градско от 11.5, а на дълго от 8.5 и имай предвид, че не обича много-много 95 бензина.

За сериозни проблеми не съм чул да е имал, все дреболии по ходовата част. Препоръчвам ти да е с механична скоростна кутия!

Аз се отказах от такъв eclipse, защото трудно влизам и още по-трудно излизам и въобще като цяло ми е малък, но пък ти си по-елегантна от мен, та едва ли това ще ти е проблем ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Успех с покупката и се оглеждай за такъв с цвят охра, просто кърти! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Много благодаря за отговора. Разхода не ми харесва много дано поне предлага вървеж за този разход...! Има сега една в мобилето и съм я загледала тя е бордо мисля, но пак ми харесва.

И веднага се отваря и друг въпрос понася ли газ...?! За съжаление с това темпо на каране няма начин трябва си. До сега никоя от колите не ми е на газ, носе налага.

Поздрави!

Редактирано от lubka
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел точно с еклипс 4Г на газ БРЦ. Беше ми споменал, че нямало никакви проблеми с колата и вървяла доста добре.

Редактирано от Gotti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм 3 такива ,а и съм ги обслужвал и мога да дам някакъв по обективен отговор........

Общо взето не ми харесва ,има само една визия, иначе дрънка много, особено по паваж като се кара, купето вътре скърца (скърцат пластмасите)и при по големи неравности таблото поскача с 1 см......

Мощността горе долу достатъчна ,но е слаба за спортна кола ,каквато уж трябва да е....

Окачването му е стандартно ,макферсон отпред, мултилинково отзад и общщо взето на завоите е стабилна и "пряка", но до определени скорости от 140-160 км./ч. след това става нестабилна .....

Частите не са му кой знае колко скъпи с изключение на ламарините, където аз не знам нищо по въпроса, само знам че са му искали 1400 лв. за фар......иначе по окачването съм забелязвал че имат проблем с предните амортесьори които почват да тропат след определено време ,а те нямат нито един аналог и ще трябва да се поръчват оригинални ,които са скъпички.....друг проблем са му въздесъщите спри. дискове-аман от тия дискове.... :icon_blush: иначе другите консумативи ги има и не са скъпи...

Разхода е горе долу същия както каза Ценов, но това е ако я караш пенсионерската , иначче скача на 14-16л./100км.....

На този мотор може да се сложи АГУ, няма проблем, но преди това се прави реглаж на клапаните с по големи луфтове, тъй като след време на газ , както и на бензин почва да тресе мотора на пр. ход и стойностите на изгорелите газове са доста завишени......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...