Премини към съдържание

Странични огледала на МИЦУБИШИ СПЕЙС СТАР


mipo4444

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, нов съм във форума и от скоро карам МИЦУБИШИ СПЕЙС СТАР 2003 г. Искам да попитам знае ли някой става ли страничното огледало на МИЦУБИШИ СПЕЙС СТАР от 2000 г. на същият модел, но от 2003 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега разлика може и да има

в един сайт продават стъкла за огледала и там пише

Стъкла за огледала за: MITSUBISHI SPACE STAR ot 1999 do 2002

Редактирано от DALGIQ_0
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стъклата и захващането са еднакви. Вероятно и конзолата е същата.

Разликата е електически или механични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Колеги, имам питане - има ли разлика между механичните и електрическите странични огледала в стъклото и най-вече в основата, която се щраква на механизма. Моето е с ръчно (механично) управление и ми падна заедно с пластмасовата основа в движение и го загубих. Търся си цяло огледало или само стъкло с основата, но ми е необходимо да знам, дали да търся основа само за механично или може и за електрическо?

Редактирано от itzoa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте , някой може ли да даде съвет как се разглобяват страничните огледала , ако вече го е правил. Благодаря !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , някой може ли да даде съвет как се разглобяват страничните огледала , ако вече го е правил. Благодаря !

Махаш капачето от вътрешната страна. Под него се откриват три болта (позиция 1 от прикачената снимка). После с тънка отвертка махаш кръглото капаче на кората, под него има още един болт (позиция 2 на прикачената снимка). След това, ако огледалото е електрическо, откачаш буксата, като внимаваш да не изпадне гуменото и уплътнение. Това е. :)

post-22348-001206800 1542378501_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Махаш капачето от вътрешната страна. Под него се откриват три болта (позиция 1 от прикачената снимка). После с тънка отвертка махаш кръглото капаче на кората, под него има още един болт (позиция 2 на прикачената снимка). След това, ако огледалото е електрическо, откачаш буксата, като внимаваш да не изпадне гуменото и уплътнение. Това е. :)

Благодаря много.Ще пробвам , понеже не ми работи отоплението на лявото огледало.Мисля да го поразгледам отвътре дали може д се излекува. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Благодаря много.Ще пробвам , понеже не ми работи отоплението на лявото огледало.Мисля да го поразгледам отвътре дали може д се излекува. :icon_hmm:

 

Колега и на мен не ми работи ти видя ли какво става,всъщност миналата зима разбрах че имам отопление на огледалата но бях збравил докато не ми се наложи сега да го включвам....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега и на мен не ми работи ти видя ли какво става,всъщност миналата зима разбрах че имам отопление на огледалата но бях збравил докато не ми се наложи сега да го включвам....

На мен всъщност не ми работи отоплението само на лявото. Дясното си работи. Поръчах си цяло стъкло в ляво с подгрев, и като го получа ще го сменя.Надявам се да не счупя нещо - щипки, мипки.

Незнам дали само с издърпване напред излиза стъклото. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...