Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Прочетох доста мнения по темата, но така и не видях снимки. Това ли са проблемните части(показаните на снимката)? Разбрах, че това е доста

чест проблем за Mitsubishi Outlander I. Къде мога да го отстраня. Не ми се ходи при майстори, които да сменят половината кола докато налучкат правилната част.

 

Благодаря.

post-15221-002842800 1373739988_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Прочетох доста мнения по темата, но така и не видях снимки. Това ли са проблемните части(показаните на снимката)? Разбрах, че това е доста

чест проблем за Mitsubishi Outlander I. Къде мога да го отстраня. Не ми се ходи при майстори, които да сменят половината кола докато налучкат правилната част.

 

Благодаря.

...........за това се ходи при майстори, които знаят какво правят..........

Какво значи "пееща кола"??? Касетофона ли си пуснал?ГСМ-а ли си включил?

Ако е типичното скърцане "пеещото", то тези части дет си ги дал са най малкото "пеещо" в колата ти.....тези неща тропат , а не "пеят"...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://out-club.ru/Manual/Outlander_XL_Service_Manual/Service/003/4753343558202020/search/2007/index_M1.htm Трябва да провериш има ли детайли за смяна по задно окачване-разбити втулки по напречен носач(два броя),късата и кривата щанга и евентуално амортесор.Задната биалета от вашата снимка няма отношение към скърцането,както колегата Dj вече уточни. Редактирано от hegemon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...........за това се ходи при майстори, които знаят какво правят..........

Какво значи "пееща кола"??? Касетофона ли си пуснал?ГСМ-а ли си включил?

Ако е типичното скърцане "пеещото", то тези части дет си ги дал са най малкото "пеещо" в колата ти.....тези неща тропат , а не "пеят"...........

 

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18338&st=0&p=194497&hl="%F2%F0%EE%EF%E0%ED%E5"&fromsearch=1entry194497

 

Интересуват ме тези части:

 

BUSHING,Rear SUSP STABILIZER(MR403775)

BUSHING,RR SUSP LWR ARM( 4113A062 / MR197915 )

Редактирано от Joan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18338&st=0&p=194497&hl="%F2%F0%EE%EF%E0%ED%E5"&fromsearch=1entry194497

 

Интересуват ме тези части:

 

BUSHING,Rear SUSP STABILIZER(MR403775)

BUSHING,RR SUSP LWR ARM( 4113A062 / MR197915 )

.....там пише "тампони и амортесиори " а не биалетки..........

Имам всичко по задницата( и не само за нея) за вашите коли........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....там пише "тампони и амортесиори " а не биалетки..........

Имам всичко по задницата( и не само за нея) за вашите коли........

 

 

Ето, научих нещо! Не са това частите. Трябва ми снимка на тези, за които говориш тук:

 

"то не е гумен тампон, а "метал- гума-метал"........т.е. втулка метална и по средата е гума........да може.....

Утре за всеки случай ще погледна, но аз съм сменявал такива ........

Този пост е редактиран от DJ Tymbi: 02 май 2012 - 22:56

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://out-club.ru/Manual/Outlander_XL_Service_Manual/Service/003/4753343558202020/search/2007/index_M1.htm Трябва да провериш има ли детайли за смяна по задно окачване-разбити втулки по напречен носач(два броя),късата и кривата щанга и евентуално амортесор.Задната биалета от вашата снимка няма отношение към скърцането,както колегата Dj вече уточни.

 

 

Благодаря Ви !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18338&st=0&p=194497&hl="%F2%F0%EE%EF%E0%ED%E5"&fromsearch=1entry194497

 

Интересуват ме тези части:

 

BUSHING,Rear SUSP STABILIZER(MR403775)

BUSHING,RR SUSP LWR ARM( 4113A062 / MR197915 )

Вътрешната втулка е 30лв.Външната е 90лв оригинална-има ставно движение на самата метална ос, но може да се сложи алтернативна пак от 30 лв.Носачите са два значи по две.Така или иначе гадна е смяната, а не цената на самите вулки-трудоемко е.

Редактирано от hegemon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вътрешната втулка е 30лв.Външната е 90лв оригинална-има ставно движение на самата метална ос, но може да се сложи алтернативна пак от 30 лв.Носачите са два значи по две.Така или иначе гадна е смяната, а не цената на самите вулки-трудоемко е.

Ремонта на такъв вид повреда е около 450 лв. всичко,с реглажа и болтовете.........само че се сменят още две втулки,така че не са 4бр. а 6 бр.......и са си оригиналните, а не алтернативните,които карат по 1-2 години и пак така........скърцането най често идва от втулките, които са с "ябълки" а не традиционните - с гума........възможно е да скърцат и тампоните на щангата ,както и амортисьорите, но за това се ходи на майстор......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://out-club.ru/Manual/Outlander_XL_Service_Manual/Service/003/4753343558202020/search/2007/index_M1.htm Трябва да провериш има ли детайли за смяна по задно окачване-разбити втулки по напречен носач(два броя),късата и кривата щанга и евентуално амортесор.Задната биалета от вашата снимка няма отношение към скърцането,както колегата Dj вече уточни.

 

 

Много добре написано. Да започнем първо с проверка....

С годините и км си следва и подмяна....

Искам да добавя и тампоните на стаб. щанга (DJ също го описва) и да вметна ,че най- вече скърца от тях и от тези на напречния носач.

 

П.С. Биалетките потропват....и се локализират лесно

Редактирано от pepes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре написано. Да започнем първо с проверка....

С годините и км си следва и подмяна....

Искам да добавя и тампоните на стаб. щанга (DJ също го описва) и да вметна ,че най- вече скърца от тях и от тези на напречния носач.

 

П.С. Биалетките потропват....и се локализират лесно

 

10х PEPES!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...