Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Булсатком или?...


Препоръчано мнение

Колеги, от 6 години съм абонат на булсатком. Но последно време нещо не ми харесва политиката, която водят. Последната капка беше 5-те лева за филм+ HD.

Регистрирах се и във форума им, но след 2 поста получих перманентен бан.

Явно и те като политиците не харесват критики.

Та сега съм в чуденка към кой оператор да "изгравитирам"... Виваком, или Мсат?

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от 6 години съм абонат на булсатком. Но последно време нещо не ми харесва политиката, която водят. Последната капка беше 5-те лева за филм+ HD.

Регистрирах се и във форума им, но след 2 поста получих перманентен бан.

Явно и те като политиците не харесват критики.

Та сега съм в чуденка към кой оператор да "изгравитирам"... Виваком, или Мсат?

 

Не искам да те плаша колега, но нямаш особен избор ако държиш да гледаш БГ телевизии. Единствената по-добра алтернатива на булсат беше СателитБГ, които от 1 Юни тази година официално прекратиха бизнеса си. Виваком са трагикомични, дори не си заслужава да ги споменаваме .., Мсат са някаква локална алтернатива във Варна, другаде ги няма ...

 

Ако не държиш да гледаш БГ телевизии, то тогава опции много, че и по евтини :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямаш алтернатива. Тези дни и аз ще ходя да ги нервя, щот ми искат 18 лева за нов приемник. Не че е сума, но мразя силовите методи. А почнаха да ми изчезват канали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямаш алтернатива. Тези дни и аз ще ходя да ги нервя, щот ми искат 18 лева за нов приемник. Не че е сума, но мразя силовите методи. А почнаха да ми изчезват канали...

18 лв искаха само ако си смениш SD приемника с HD, тук при нас даже ги сменяха за без пари ако 3 месеца имаш платен премиум пакета нещо като промоция го водеха.Най добре звъни на оператор и ги питай как стоят нещата,ако си с по стар приемник би следвало да ти го сменят без пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към Булсатком ако не платиш 1 месец такса, после ти вземат 3лв за да те пуснат :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Имам комп. с нет на телевизора и се чудя не мога ли да си гледам онлайн ТВ?!

 

п.п. и аз се каня да излитам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за Варна - МСАТ, мисля че са собственост на ТИМ, крадат всичко що е възможно за крадене и ще имаш всякакви канали! За София, само Булсат, за мен по-добро няма. Освен това, гледам много футбол и Ф1, това значи че ми трябва TV+ и FILM+.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Филм + до колкото знам е на Булсат и принципно не знам дали има други оператори предлагащи го в HD формат. Виждал съм в Пловдив други оператори да излъчват Филм+ SD, но не и HD, а в момента Формула1 се предава само там и по БНТ2 ама с закъснение и само някои състезания :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алтернативата е DVB, купуваш си един DREAMBOX, и за 5-7 лева ш3ринг, гледаш целия булс@т или с@телитбг.

Ако те интересува, пиши ми ЛС, имам един DREAMBOX за продаване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 10 години съм на МСат и като цяло съм доволен. Има около 225 програми + радиа, от тях около 50 са HD, а значими спортни събития винаги ги отразяват. Ако някъде се излъчва в HD го пускат, както беше с финала на ШЛ по БТВ Екшън HD, Формила 1 по ТВ+ HD и т.н. От 2 години си пуснах и нет от тях(понеже беше единственната алтернатива на Виваком). Смятам че за цена-качество са доста напред от другите за ТВ. Разгледай им офертите пък може да си харесаш нещо. Гадното е, че ако искаш да гледаш HD програмите, трябва да си купиш от тях CAM модула (70.00 лв беше), но пък ще имаш само едно дистанционно :) .

 

П.С. Да не се смята за реклама, просто лично мнение

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За района в който се намираш кабелната на Мсат е без конкуренция, а ако си в район без мрежа си остава ча чакаш по-добри времена за сателитната телевизия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Салатата замина в небитието.

Алтернативата е DVB, купуваш си един DREAMBOX, и за 5-7 лева ш3ринг, гледаш целия булс@т или с@телитбг.
Ако те интересува, пиши ми ЛС, имам един DREAMBOX за продаване.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично МСАТ не ми харесват. Цените им са високи, приемниците им са грозни, а въпросните 200+ канала се се въртят и сменят (точно защото голяма част от тях се крадат). Що се отнася до CAM модула, да хубава екстра е, но не устройва всеки. За да го ползвате, трябва да имате DVB-C.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора вече е направен. Ще взема Виваком. Телевизия + интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги гледах Виваком за телевизия, че ще местя и телефона при тях, но не ми хареса, че искат да ми слагат и домашен телефон задължително. Вкъщи няма кой да го ползва и според мен е безмислено, но такива са им условията, ако искаш и интернет. Засега се чудя едно е ясно няма да преподписвам с Мегалан(т.е. Мтел).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В зоните на покритие на Мегалан Виваком тотално губи битката. Особено ако има оптика. Предполагам колегата над мен е бил с ЛАН и затова не е доволен, но едно ADSL-че на Вива ще дойде доста отрезвяващо. На приятелката ми баща й ползва тв+нет на Вива. Ние вкъщи сме си с Мегалан. Не виждам една причина като сравнявам двете услуги да избера Виваком.

 

За Варна, определено МСАТ според мен си е най-добрия избор. Дори аз по едно време мислех да си спра телевизията и да пусна към тях. Но интернета им е зле.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в Габрово дъл има Мегалан???!!!

Сподели, моля те по - подробно за цени, за качество на нета, на тИвИлизията, щото малко да задуха ветер и на булсата ХД-то почва да сече, проливен дъжд също и т.н.

 

редакция: сега видях че таквоз животнУ нема по нашия край :icon_crying:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в Габрово дъл има Мегалан???!!!

Сподели, моля те по - подробно за цени, за качество на нета, на тИвИлизията, щото малко да задуха ветер и на булсата ХД-то почва да сече, проливен дъжд също и т.н.

 

редакция: сега видях че таквоз животнУ нема по нашия край :icon_crying:

 

И моя сечеше, но вече не!

Виках техниците и освен че настроиха по прецизно антената, я хванаха и стабилно във стената, защото беше хлабава.

Сега на film+HD сигнала е 14,44dB

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора вече е направен. Ще взема Виваком. Телевизия + интернет.

 

 

 

Много ще се прекараш.... пак ще пишем скоро какъв доставчик да търсиш, само че вива са със договор 1 год.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично Булсатци в къщи няма да пусна, дори и да ми доидат на гости с подаръци.... Само че в Пловдив алтернативи колкото искаш, ако съм на друго място може би щях да седя без телевизия...... Тази тема ми е малко омразна и я свързвам с израза " ТАКАВА ДЪРЖАВА НЕМА".

По телевизията гледам основно новини и Формула1, та кои малоумник им даде на тези правата за излъчването. Нали за да се закупят правата трябва телевизията да е ефирна по закон. А в същото време влизаме на formula1.bg , и там най нагло си пише....."Следващите три години ако сте фен и искате да гледате Формула1 ще трябва да станете абонат на Булсатком". Е фен съм ама няма да им стана абонат ако ще и да са последните на тоя свят. Е да ама това си е моито мнение, а държавата за награда за героиствата им дадоха и лиценз за ГСМ оператор...... Сега вижте отново надписа с големи букви в третото изречение :icon_bye:

Та ако имате алтернатива не наливаите пари в сметката на тези нещастници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

малко да задуха ветер и на булсата ХД-то почва да сече, проливен дъжд също и т.н.

Купуваш една 88 см антена за около 100 лв нова или наполовина втора ръка и забравяш за сечене .. на булсата масово са 60 см. А иначе и булсаткома не е работа, както Ицето е казал, кард шаринг му е раутата. Аз в къщи съм така, но "леко" е нелегално та затова като се видим на живо ме подсети и ще те светна или направо питай Ицето докато си пиете кайвето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой "малоумник" не им е дал правата. Просто са извадили парите и са купили правата. :icon_bye: Не се заяждам.... Всеки има право на избор. Има хора, които обичат Булсатком, има и такива, които не. Фирмата е българска и дава хляб на над 2000 човека. Не казвам,че няма далавери, но.... А защо да няма още един ГСМ оператор. Най - малкото за клиентите ще е по - добре. Цените ще паднат, заради конкуренцията. 4G интернет ще има, IPTV, Ще изстрелват собствен сателит- повече канали. По - добре да пълним гушите на някой българин, отколкото парите да излизат от България. Повече няма да пиша, щото съм малко пристрастен, но както казах всеки има избор. На никои не му е опрян пищова до главата да става абонат на Булсатком.

Поздрави....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В зоните на покритие на Мегалан Виваком тотално губи битката. Особено ако има оптика. Предполагам колегата над мен е бил с ЛАН и затова не е доволен, но едно ADSL-че на Вива ще дойде доста отрезвяващо. На приятелката ми баща й ползва тв+нет на Вива. Ние вкъщи сме си с Мегалан. Не виждам една причина като сравнявам двете услуги да избера Виваком.

 

За Варна, определено МСАТ според мен си е най-добрия избор. Дори аз по едно време мислех да си спра телевизията и да пусна към тях. Но интернета им е зле.

Колега виждам, че имаш опит и с двата доставчика. Наистина трябва да взема решение до седмица, най-много две и ако споделиш по-подробно нещо за вивателската кабелна и нет ще ти бъда много благодарен.

П.С. Мой приятели ме посъветваха, да погледна тези старите оператори като София Кабел и едни други квартални, понеже на доста добри цени пускат пакети от интернет (по техни думу добър, не се знае точно колко) и телевизия с доста HD канали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленски, в Гб няма алтернативи - или вива или булсат.

Стефане, да земеш да си дойдеш, ем да се видим, ем да ти дам нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...