Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой каза "СРЕЩА"


Препоръчано мнение

Повтарям, че заведението ще работи само за клуба в неделя. Както и това, че съм коментирал с Калин при хубаво време да има маси и навън. Колкото до капацитета - и 50 души има къде спокойно да се разместят вътре в него.Въпроса е все пк да не давате поръчките ЕДНОВРЕМЕННО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

За съжаление и аз няма да мога да дойда, поради ангажимент, който по никакъв начин не мога да отложа.

Пожелавам на всички хубаво време и приятно изкарване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повтарям, че заведението ще работи само за клуба в неделя. Както и това, че съм коментирал с Калин при хубаво време да има маси и навън. Колкото до капацитета - и 50 души има къде спокойно да се разместят вътре в него.Въпроса е все пк да не давате поръчките ЕДНОВРЕМЕННО!

 

БЛАГОДАРСКО! Съжалявам че няма да видим твоето камионче :D паркирано отпред.

 

Ако някой,който не е присъствал предния път, мисли че няма да намери мястото да казва!

Ако някой пък има проблем с намирането в неделя-0895 033 753

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички. И аз като отскоро горд собственик на Carisma GDI, мисля да присъствам. От Пловдив съм но се надявам да се справя с линка в bgmaps.com, които мисля че беше в друга тема, ако не все пак мисля да звънна на някои от колегите дали си телефоните, надявам се да няма проблем за това.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички. И аз като отскоро горд собственик на Carisma GDI, мисля да присъствам. От Пловдив съм но се надявам да се справя с линка в bgmaps.com, които мисля че беше в друга тема, ако не все пак мисля да звънна на някои от колегите дали си телефоните, надявам се да няма проблем за това.

Поздрави

:mitsu-smiley: Не се притеснявай да звъниш :D . Всеки ще те упъти :good: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз няма да мога да дойда. Спешна среща с зъболекарката ми която има свободен час единствено в Неделя от 13 часа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз няма да мога да дойда. Спешна среща с зъболекарката ми която има свободен час единствено в Неделя от 13 часа :(

Е след това де, то ние ще седим там до 6-7 часа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е след това де, то ние ще седим там до 6-7 часа :)

 

 

Идеята за среща е супер :icon_thumbup: , но аз не разбрах в колко часа ще се проведе :help: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на клуба ще се проведе на 25.03.2007 от 13.30 в заведение "Текст",което се намира ето ТУК

Всеки който е фен на марката :mitsu-smiley: ,и има възможност да заповяда! :hi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се съберете на срещата обсъдете и следното предложение:

на 27 май (неделя) нисаните се събираме в Септември. Знаете, че към вас изпитвам най-добри и приятелски чувства. Предлагам да се организирате и вие да дойдете. Някои знаят къде се намира Септември.

Поздрави на всички.

 

Да- малко след Aвгуст и :icon_hmm: всъщност преди Октомври! :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И нещо много ВАЖНО - да не забравите, че тази вечер се сменя времето с 1 час :icon_n_sleep:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карта дадох по-горе.

 

Ако се идва от центъра, се завива след разклона за обивката за Младост, на тази за Летището. Минава се под Цариградско, след това първата вдясно, след това левия ръкав на разклонението за локалното, завива се на първата в ляво и в дъното и е под последната сграда вдясно. Има табела "Хайтек парк ИЗОТ". Срещу него точно има голяма сграда с надпис "Solid".

Ако се идва откъм Пловдив по Цариградско - завива се по малка отбивка преди тази за летището, тя излиза в локалното и първата вдясно пак по табелата и в дъното :good:

Може ли да пуснете още един линк на мястото.мерси

 

В горното мнение колегата е обяснил много добре мястото, има и карта :hi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз няма да мога да дойда. Спешна среща с зъболекарката ми която има свободен час единствено в Неделя от 13 часа :(

И аз по подобна причина съм зает в 13:30 часа, но ще гледам към 14:30 - 15:00 да мина :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора, кажете какво се случи на срещата. :)

Поне някоя снимка няма ли за разглеждане...от тези които не успяхме да дойдем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Имаше много коли и много хора и няколко снимки :D . Чакаме DJ-я и Дани да ги качат някъде. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На последната снимка съм излезнал като пиян до козирката........ :mad: Аман от тия сокчета ей........ :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На последната снимка съм излезнал като пиян до козирката........ :mad: Аман от тия сокчета ей........ :D :D
:mitsu-smiley: Не се оплаквай изобщо. Я виж каква мацка си гушнал :icon_hug: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкова я чаках тази среща и тя се падна точно тогава, когато ме нямаше в София - бях на тийм билдинг с колегите...предполагам сте си изкарали добре, дано на следващата среща успея да се присъединя към вас :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй срещата си беше много добра!

 

Снимки ще кача скоро, обещавам, днес причината в липсата им не е в мен! :)

 

скоро ще има още снимки! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много добре. Ние бяхме трима :), а освен това доведох най-малкия фен на :mitsu-smiley: :icon_baby:

Малко бяхме в страни, но ситуацията го изискваше. Другия път ще сме на общата маса и ще се веселим заедно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно трябва най-много аз да съжалявам че не съм успял да дойда, Аз като един от най-последните записани в клуба трябваше да съм първи за да се запозная с вас. Като гледам снимките се убеждавам че наистина ви е било готино и че съм пропуснал първия шанс да се запозная с хора като вас. Наистина съжалявам, но се надявам да не пропусна втори такъв шанс. Поздравления за организаторите :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...