Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предимства на LPDi системата?


Препоръчано мнение

http://nitoautogas.com/vialle-lpdi.php

 

Maй вече и GDI ще може да се газифицира :)

 

То и сега може, но ти трябва контролер на запалването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2,0 GDI вече работят с Romano "Antonio" и то без проблем.Става въпрос за нови коли с гаранция на мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2,0 GDI вече работят с Romano "Antonio" и то без проблем.Става въпрос за нови коли с гаранция на мотора.

 

 

Кой са тези нови коли с 2.0 ГДИ? Корейската версия на Немското ФСИ или нещо друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой са тези нови коли с 2.0 ГДИ? Корейската версия на Немското ФСИ или нещо друго.

Hundai I40-това е директно впръскване от Корея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой са тези нови коли с 2.0 ГДИ? Корейската версия на Немското ФСИ или нещо друго.

А каква е всъщност разликата между VAG FSI и директното впръскване на корейците?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат разликата е в пилотния сигнал на инжектора,а за всеки мотор на Хюндай той е различен.1,6 е рзличен от 2,0,а той е по-различен от 2,4.Въобще очакват ни все по станни и екзотични двигатели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каква е всъщност разликата между VAG FSI и директното впръскване на корейците?

 

Горе-долу никва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, изчетох доста инфо za vialle включително и на http://nitoautogas.com/vialle-lpdi.php и мисля че изглеждат доста надеждни. Мисля да си слагам на моята кол.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ама ако е ГДИ забрави,иначе е несравнима тази уредба с ГИ в България.ПП.Да спомена че и майстори за тях няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, изчетох доста инфо za vialle включително и на http://nitoautogas.com/vialle-lpdi.php и мисля че изглеждат доста надеждни. Мисля да си слагам на моята кол.

-То хубаво като идея, ама като чете тук там, случайно някъде да прочете за ЦЕНАТА на тази система , че да ни информираш и нас???

И ако си прочел някъде, кажи какъв е живота на помпата в газовия резервоар , и най вече колко струва самата помпа!!!...че тя при тези системи си е консуматив :icon_angel:

Ако все пак си "сложиш" на твоят кол. ...чакаме отзиви! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, изчетох доста инфо za vialle включително и на http://nitoautogas.com/vialle-lpdi.php и мисля че изглеждат доста надеждни. Мисля да си слагам на моята кол.

 

Слагай смело, все пак има и 5 години гаранция а и това е официалния представител на vialle за България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ама ако е ГДИ забрави,иначе е несравнима тази уредба с ГИ в България.ПП.Да спомена че и майстори за тях няма.

 

Човека мисли да я монтира при представителя на vialle за България. В сайта им има сертификати и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли предимствата на LPDi системата?

Някой слагал ли е на 1.2 или 1.4 tsi двигател?

 

Lpdi системата на vialle е за директни инжекции, на другите двигатели ако искаш течна фаза, слагай Lpfi или Lpi система.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли цената?

Предполагам след това ще отпаднат всички въпросителни относно предимствата и ще си остане в сферата просто на обсъжданите новости от техническа гледна точка (предполагам че ще се окаже практически необосновано монтаж на такава система в момента).

:giggle: :giggle: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...