Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Някой знаели модела на крушката за централният плафон (не този на предните седалки, а в средата на купето) за Лансер 2008+ ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Някой знаели модела на крушката за централният плафон (не този на предните седалки, а в средата на купето) за Лансер 2008+ ?

 

Колега на Лансер 2008+ всички крушки са малки сулфидни (в купето и багажника също), ако не се лъжа е с приблизит.размер 2,0-2,5см.

Лично аз съм монтирал с диоди-2бр. и радиатор за отнемане на температурата с приблизителна цена за Ст.Загора от 4,60-до 5,00лв. за брой (общо-4бр. за купе и багажник).

Светят доста по добре от самата крушка.

 

Надявам се да съм ти бил полезен!

 

Весели празници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Колеги, някой да знае от къде да поръчам крушки за табло на Паджеро 3. Те са най малкия размер с плосък цокъл. Т1.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
Колеги, някой да знае от къде да поръчам крушки за табло на Паджеро 3. Те са най малкия размер с плосък цокъл. Т1.
Колега, намери ли крушки?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Някой има ли идея крушките в 1Г Еклипс, които се намират над педалите какви са, защото нямам възможността да се наведа в близките дни, а изгоря/ха, а в сайта на Osram не ги видях.

 

Изпратено от моят K10 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...