Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Колега, можел ли малко повече инфо за дисплея и камерата, че аз мисля да слагам такова нещо. Даже снимков материал ще е от голяма помощ.

Ето тук е моя проект........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега S.ILIEV и двамата сме от Варна...

Спокойно можем да се видим някъде и да пием по бира.

А ако те интересува само модела - ALPINE IVA D 105 R

Сега е топло и съм предимно с мотора, но ако искаш да видиш колата ще се разберем някак.

 

0888 879670 Боян.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, на по бира съм навит винаги. Аз проекта на DJ-я го знам наизуст. От известно време ми се върти из главата друг проект. Накратко казано интегриране на докинг станция , която да даде възможост да сложиш какъвто и да е 7 инчов таблет на мястото на дабълдин-а Филипс имат подобни станция и сега изчиствам вариантите за хардуерното подвързване с колата. Като го започна, очаквайте снимки и step-by-step инфо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, на по бира съм навит винаги. Аз проекта на DJ-я го знам наизуст. От известно време ми се върти из главата друг проект. Накратко казано интегриране на докинг станция , която да даде възможост да сложиш какъвто и да е 7 инчов таблет на мястото на дабълдин-а Филипс имат подобни станция и сега изчиствам вариантите за хардуерното подвързване с колата. Като го започна, очаквайте снимки и step-by-step инфо.

Сега е друго, вече има достатъчно мощни и с големи възможности таблети, които вършат чудесна работа, но въпреки това внимавай с грейда им.......трябва да са с нещо като индустриален грейд или нещо подобно, тъй като работата му ще се влияе от околната среда, като температура, влажност и т.н.......

Късно се сетихте за "на по бира" ..........можех и аз да дойда, ама след малко си тръгвам......... :icon_blush:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Тази капачка масло къде я слагаш ? :)

 

 

На скърцащият тампон. Немога да обясня точно но като клекнеш под колата и я разклатиш се разбира кой е точният тампон. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте,

Галанта изгни на решето и хубавото е че не задържа водата, която влизаше вътре при дъжд, вече си излиза сама :icon_dance:

 

Сега сериозно...

Харесах един Аутлендър, около 2010 година: ръчка, бензин... но има фатален недостатък... само 2.0 двигател, според обявата.

post-13360-007031500 1548699320_thumb.jpg

 

Какво е форумното мнение за 9-10 годишните екземпляри от модела, преди и след фейслифта, снабдени с 2.0, перрдполагам, като моя 136 кончета :help: двигател ?!?!?

Трябва ли обезателно да гледам 2,4?

Не съм по никакви критерии "състезател", ще го карам на 99.99% по асфалт и в рамките на ограниченията, но ще паркирам на кал :rolleyes:

За да не кажете да си взема Колт (или Тико), ще кажа че ми трябва място, заради 2те детски столчета.

1.Та, има ли изобщо атмосферен 2,0 бензин на тази модификация и има ли "хляб" в него, при това тегло?

Намирам инфо само за 1ва генеразия, където девойката е турбо, а на мен не ми се ще.

2,Всички ли коли са фабрично с допълнителни седалки или има и без?

Те тия са само за парлама, но за пред чичко полицай, трябва да сме изрядни, ако някой се мотае в багажника...

3. Как са колите от Швейцария, с ръждата? Щовечето бензини са от там, а аз тая каша съм я духал. Има ли смисъл да заложа на Италиянка, с риск да е издухан двигателя (нали такъв е стереотипа), но да е по-малка вероятността за ръжда?

Ръждясват ли като цяло, има ли някакви обработки на ламарините по колите за Швейцария? Някъде четох че имало партиди, специално за алпийските страни (предполагам 2л турбо) Ако някой е чувал нещо... или съм сънувал. :icon_blush:

На една обява, дето ми е фаворит, не ми харесва че има ръжда по амортесьорите, представям си как са бомбетата.

4. Има и коли да се продават с газ.. нов внос. Що за "бял" човек, на запад кара на газ? някакви наблюдения? Или са нашенци и "хора от нашета черга", дето ги карат на газ, на запад?

Може ли по марката на ГИ да се смята че колата е внесена от Италия... или те всички с газ са от там?

5.Гледам че почти няма обяви за Аутлендър 3 .... защо?

6. Има ли някакви други уловки, дето да се гледат при избора? В официален сервиз дали ще ме пуснат за преглед?

В софия е ясно къде се ходи, но видях обяви и Пловдив, Плевен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Галанта изгни на решето и хубавото е че не задържа водата, която влизаше вътре при дъжд, вече си излиза сама :icon_dance:

 

Сега сериозно...

Харесах един Аутлендър, около 2010 година: ръчка, бензин... но има фатален недостатък... само 2.0 двигател, според обявата.

post-13360-007031500 1548699320_thumb.jpg

 

Какво е форумното мнение за 9-10 годишните екземпляри от модела, преди и след фейслифта, снабдени с 2.0, перрдполагам, като моя 136 кончета :help: двигател ?!?!?

Трябва ли обезателно да гледам 2,4?

Не съм по никакви критерии "състезател", ще го карам на 99.99% по асфалт и в рамките на ограниченията, но ще паркирам на кал :rolleyes:

За да не кажете да си взема Колт (или Тико), ще кажа че ми трябва място, заради 2те детски столчета.

1.Та, има ли изобщо атмосферен 2,0 бензин на тази модификация и има ли "хляб" в него, при това тегло?

Намирам инфо само за 1ва генеразия, където девойката е турбо, а на мен не ми се ще.

2,Всички ли коли са фабрично с допълнителни седалки или има и без?

Те тия са само за парлама, но за пред чичко полицай, трябва да сме изрядни, ако някой се мотае в багажника...

3. Как са колите от Швейцария, с ръждата? Щовечето бензини са от там, а аз тая каша съм я духал. Има ли смисъл да заложа на Италиянка, с риск да е издухан двигателя (нали такъв е стереотипа), но да е по-малка вероятността за ръжда?

Ръждясват ли като цяло, има ли някакви обработки на ламарините по колите за Швейцария? Някъде четох че имало партиди, специално за алпийските страни (предполагам 2л турбо) Ако някой е чувал нещо... или съм сънувал. :icon_blush:

На една обява, дето ми е фаворит, не ми харесва че има ръжда по амортесьорите, представям си как са бомбетата.

4. Има и коли да се продават с газ.. нов внос. Що за "бял" човек, на запад кара на газ? някакви наблюдения? Или са нашенци и "хора от нашета черга", дето ги карат на газ, на запад?

Може ли по марката на ГИ да се смята че колата е внесена от Италия... или те всички с газ са от там?

5.Гледам че почти няма обяви за Аутлендър 3 .... защо?

6. Има ли някакви други уловки, дето да се гледат при избора? В официален сервиз дали ще ме пуснат за преглед?

В софия е ясно къде се ходи, но видях обяви и Пловдив, Плевен...

...ако е 2.0 мотора, то това е 4В11 индекс, 140 коня двувалка, а на ВИН номера осма,девета и десета буква ще са така:CW4W.....по това можеш да познаеш дали всичко е ок,,,,хубаво е да се знае ,че след последното W, има A,B,C и т.н.....това отговаря на годината на производство( не на редистрация)и тя е в следната последователност -2010,2011,2012 и т.н....година.....

Също така,трябва да се знае, че след като е снабден с този мотор, птози Оутлендър не е 4х4 а е само с предно предаване ......

 

на 1 въпрос - може би не, няма да има или ако е с АГУ ,още по зле ,защото белите хора, каращи на газ си юркат здраво и е нормално на година да навъртат по 50-70 к км......

2. - има и без седалки...

3.Специално за :mitsu-smiley: фабрично нямат допълнителна антикор. защита, ако има, това е слагана като частно изпълнение от бояджийски сервиз или друг такъв....което ще рече да бягаш от такива коли....

4.отговорил съм на 1 въпрос...

5.все още няма, тъй като не са продадени много бройки от тях и освен това все още има хлад в тях и хората си ги карат.....

6.най вероятно няма да те пуснат.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...