Премини към съдържание

Dj Tymbi и Space Runner


Препоръчано мнение

  • Admin

DJ Tymbi ако вземете Space Runner на брат ти да черпите :icon_cheers: Дай малко повече инфо за тая колица? Доколкото разбрах от тебе по телефона, че ще ходите до Враца :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бяхме във Враца(вече ходихме и точно там ме напипа един много гаден грип ли е ,кво ли е, не знам ,обаче ми разгони фамилията,тука с гнойна ангина съм,а и съм настинал яко....но както и да е )гледах ме няколко коли,първата беше Мицубиши Спейс Рънер 92 или 93 година...........1.8 16 клапана, едноваловия мотор, мисля че е като твоя 4G93.......Мицуто е много готино, с лети джанти, и един кубик екстри, само не е 4х4 но това не болка за умиране....... :D Обаче го правеха в един гараж ..... :mad: боядисваха му бронята, задна а и предния ляв калник мисля че беше пребоядисван...........обаче там ме втресе, и за съжаление нищо повече не можах да огледам( а имаше толкова много работи да огледан......)като цяло ме кефеше колата,но може би пак ще ходя да я гледам........след това ходихме да гледаме Тойота Карина Е.......много готин автомобил, 1.6 обаче...мисля че е към 100 - 105 коня някаде.........иначе комби, голям,запазен.........и вътре и отвън,това отвън не е чак толкова хубаво, тъй като е червен на цвят изнаете как с течение на времето червената боя изгаря и става матова, но поне можеш да си сигурам че не е пребоядисвана ако не никога то дълго време.........обаче и искаха 7400лв. да речем че с връзки ще я смъкнем на 6700 и 800 ,,ма пак си е цифра за кола 95 година......... :icon_crying:

Гледахме две Хонди Сивик Аеродек, много добри автомобилчеа...........но и скъпи.........но пък са 98 година.........

Общо взето нямаше кой знае колко богат избор на японски автомобили, и за тва ще се спрем на Спеъс-а, ма не знам кога ще ходя пак да го гледаме.........този път сериозно......

Ааа, гледах и един Нисан Прайре.........също доста добро автомобилче, 93 година, обаче 2.4 mono 12 valve.............това ще лапа кат за световно.........ако трябва да избирам м/у Спейса и Прайре-то , то бих си взел Спейса............ Единственото което не ми харесва в Спейса е че циферблатите са му бели, не знам според вас дали е по добре, но на пръв поглед не ми харесаха........ :D Ми това е засега........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мицуто е ясно то е с мотор 4G93. За него знаеш, че е много хубаво :first: Тойотата може да е са два мотора. Два 1.6-литрови бензинови мотора с два горно-разпределителни вала и четири клапана на цилиндър. Единият двигател е стандартното изпълнение, а другият със системата "lean- burn"- (двигател работещ на принципа на обеднена смес) с по-малка номинална мощност и момент на възвръщане, но с много по-благоприятен разход на гориво.Те са с номер 4A-FE -85kw (114k.c) и 4R-FE (обеднена работна смес) 79kw (106к.с). Тойотата е много хубава и е лидер по качество за всички масови автомобили, даже преди Корола, но този мотор е много много слаб за това купе. Тествал съм го и го знам от опит. Преди години гледах да купя такава Карина и заради слабия мотор се отказах. Взимайте Мицуто :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D ..........Та такааа,след дълго ходене и обикаляне и навъртане на сериозен километраж( нека все пак да подчертая......около 900км. грубо.....ми ходене до Враца, Пазарджик, Кюстендил, Костенец,Перник и в София-та много.......)се спряхме нааа.........надявам се че няма да се разочаровате..........ХОНДА АКОРД 94 година ..........ми нямаше мицукошита читави колеги........и това беше най доброто което ми изпадна.........Имаше и Галант 94 година ТДи , но ..........бито от градушка (трябва да се пребоядисва ако не цялата то поне половината......)предния джам спукан, вътре малко захабено и т.н. инак си вървеше , мотора беше читав......а и останалите работи също ,но......... :(

Та Хондата колеги е 2.0 лтров 16 винтилов мотор бензин, всички екстри, клима, ксенонови фарове и мн. други. И тази беше най читавата кола от може би 100-тина коли каде гледах.......... :icon_doh:

Тук чакам братото да реши (може би утре ) и ще ходим да я взимаме.......колата наистина си я бива като индивид, а не само като марка.........

Колеги, тия от Пернишко са най големите селяндури които аз съм виждал.............от там няма и крушка за фар да си купя, па камо ли кола.............не,.не......не ми се разправя сега за тях, просто няма такова нещо никаде........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...