Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ангренаж за Каризма


sony

Препоръчано мнение

Привет колеги, имам един въпрос относно моята Каризма. Предстои ми смяна на ангренаж, но незнам колко и какви ролки има там. Ще съм благодарен ако някой може да ми даде някаква схема или линк, откъдето мога да видя целия ангренаж на двигателя. Колата е Мицубиши Каризма 1.9 TD. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет .

Имаш 1 ангренажен ремък и 3 ролки, 1 обтяжна и 2 паразитни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Дано това да ти е от полза.

 

Много скъпи тез ремъци и ролки ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук видях и схемата на ангренажа, мерси много колеги, на заплата ще потърся тези ролки и ремък, че да съм спокоен. По принцип на капака на ангренажа пише, че е сменен ремъка преди 15000 км. но нямам гаранция в това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, за да не отварям нова тема ще ползвам тази. Имам въпрос, колко ремъка освен ангренажния има Mitsubishi Carisma 1.8 16V 116 конски сили, 1996 година юни месец е колата (има и климатик ако има някакво значение)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема ще ползвам тази. Имам въпрос, колко ремъка освен ангренажния има Mitsubishi Carisma 1.8 16V 116 конски сили, 1996 година юни месец е колата (има и климатик ако има някакво значение)?

Ремъците които има са следните-един на динамото,един на хидравликата,агренажен и един на климатика.Общо четири. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе май този на климатика и хидравликата е общ..... Та сигурно ще са само три.

Добре де няма да споря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Абе май този на климатика и хидравликата е общ..... Та сигурно ще са само три.

Колега прав си! Окаха се 3бр. ремъци: 1 ангренажен и 2 пистови (един от колянови вал до генератора и един до хидравликата и климатика), а в магазина от който ги копувах по програма излизаше само 2бр. ремъци: ангренажен и един до хидравликата и климатика.

Редактирано от KorteZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...