Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За или против чип тунинг л200


Препоръчано мнение

Здравейте,моля за съвет за л200 2003 113кс .Покарах на мой приятел Голфа с чип и доста се замислих за ъпдейт на моя л200, дори си харесах един италиански кажете ми на кратко + и – на чип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е написан като хората, няма минуси. Не знам как си го харесал този италЯнски чипС, но ремап от някой, който пише софтуер като хората и има дино стенд е най-добрия вариант. Такъв за мен е Тони от Варна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако е написан като хората, няма минуси. Не знам как си го харесал този италЯнски чипС, но ремап от някой, който пише софтуер като хората и има дино стенд е най-добрия вариант. Такъв за мен е Тони от Варна...

 

И какво ще се промени с този чип?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Харесах си в Ебей точно за този мотор има няколко фирми предлагат не съм в бг и няма как да го видя тоя пич от Варна,приятел ще ми го свърже

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега слагай чипа нему мисли ,качването на мощността е за сметка на екологията в смисъл вече няма да отговаря на евро нещо-си.Но се усеща значително подобрение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...