Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

"Британци избраха най-надеждните коли за последните 15 години"


dino355

Препоръчано мнение

... рева на двигателя 'куатро формаджи' (може и да бъркам термина, нов съм) :)

Ще те убия, честно... "куатро формаджи" означава "четири сирена" :icon_censored: Направо си мъртъв! Терминът е "Quadrifoglio Verde" и означава четирилистна детелина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заиграваме се с колегата aga... по една тема, която очевидно не схващаш, колега, така че не се меси. Той се опита да разбие моето Cuore Sportivo... нещо, което прекрасно знае от опит, че на трябва да прави :D и сега се бъзикаме. Дано поне той да е схванал, че срамота иначе.

А защо не се заигравате на ЛС или във форума на БМВ (примерно), :D а го правиш точно тук, където прекрасно знаеш, че ако Андрей слезе на нивото ти и ти отговори подобаващо, със сигурност ще бъде наказан ? .. Не мислиш ли, че е малко подло от твоя страна ? .:)

По темата: нищо ново под слънцето, Англичаните всяка година имат такива изследвания и колите обявени за най надеждни са все различни ..:lol: Ако 2-3 години подред поне обявят една и съща кола за лидер, ще взема и аз да им вярвам на тези класации ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се заигравате на ЛС или във форума на БМВ (примерно), :D а го правиш точно тук, където прекрасно знаеш, че ако Андрей слезе на нивото ти и ти отговори подобаващо, със сигурност ще бъде наказан ? .. Не мислиш ли, че е малко подло от твоя страна ? .:)

По темата: нищо ново под слънцето, Англичаните всяка година имат такива изследвания и колите обявени за най надеждни са все различни ..:lol: Ако 2-3 години подред поне обявят една и съща кола за лидер, ще взема и аз да им вярвам на тези класации ..

 

Още малко сиренца и детелини да видим и ще се наложи да ги подбудя да минат на ЛС, пускам малко гратисен период да успокоят страстите и преди да тръгна за ВВ ще зачистя темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се заигравате на ЛС или във форума на БМВ (примерно),

Опитах с ЛС, но по някаква неясна за мен причина, при опита да изпратя ЛС, ми беше съобщено, че aga не можел да получава ЛС. Предполагам, че TASSO би могъл да хвърли светлина по този въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко сиренца и детелини да видим и ще се наложи да ги подбудя да минат на ЛС, пускам малко гратисен период да успокоят страстите и преди да тръгна за ВВ ще зачистя темата.

Много важно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много важно.

 

Да ли е важно или не всеки си преценява, аз от колегиалност информирах, че ще разчистя излишния спам по темата, за да не се чудите какво е станало с постовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ли е важно или не всеки си преценява, аз от колегиалност информирах, че ще разчистя излишния спам по темата, за да не се чудите какво е станало с постовете.

 

Ние просто хвърлихме малко светлина по въпроса, че надежността на автомобила не е най-важното. Най-важното е да сме доволни от автомобила, за много хора колата е емоция, естетика, страст... Надежността е проблем само ако систематично стават бели по колата от само себе си над разумна граница, а обикновено това не се случва. След като сме в този форум, значи сме свързани с :mitsu-smiley: (и двамата имаме кола с тази марка), което означава, че сме удостроили марката с покупка след положителна оценка на продукта и. Хайде трий, премахни елементите на положителна емоция, на приятелска весела комуникация, и остави сухите доказателства на класациите, че :mitsu-smiley: е най-надежната кола. Аз съм за и няма да се сърдя, все ми е едно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...