Премини към съдържание

Бутала за 4g15 - ремонтен размер


Препоръчано мнение

здравейте,

имам проблем и немога да го разреша.

искам информация за бутала на митсубиши 4g15 92 година.

ако някой знае нещо моля ви напишете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ако бъдеш малко по-подробен за проблема и какво инфо точно търсиш за буталата, може би и знаещите ще могат да ти помогнат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Има хора в този форум които са правили повече двигатели на Мицубиши отколкото вие имате навъртяни километри на тази марка......Коя марка има бутала трети ремонт. А и пък закакво са и, то това е такова зверско износване и умора на материала че ремонта е загуба на време. В такава ситуация или си вземете друг мотор, или си набиите втулки и сложете нормални бутала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава или си купувате друг двигател които по състояние да превъзхожда вашия, или втулки и купувате бутала какъвто размер ви е кеф....... Друг вариант нямате.

 

П.П. Е как ще има четвърти а няма трети..... я звъннете в Балканстар за инфо.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може..... А може ли да снимате книжката с ремонтните размери бутала....

Защото аз от толкова търсене открих два ремонта и два междинни размера(водещи се "усилени" каквото и да означава това). Та според мен 3-ти и 4-ти няма.

Пък от какво разбираме ние или вие си го пазете като мнение за пред махленската компанийка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега... освен, че пишете неграмотно показвате и не уважение. Призовавам Ви, да се отнасяте с уважение към хората в този форум и да си оправите писането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, извинявай за правописа, но в сервиза това не се учи. Кълва като щьркел този лаптоп.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние не искаме от вас да пишете бързо, а просто да се постараете :) Също така адмирираме желанието ви да да запазите една стара японска машина, просто се опитваме да сме полезни. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май няма такива освен оригиналните.

Има бре Миленски, АЦЛ, Тауро, Тейкин предлагат ремонтни размери, но не са предвидили и трети ремонт, за коли на по над 2 милиона километри ..:D

 

 

 

 

явно тук разбирате от коли и .... но не и от ремонти

Абе и от коли не разбираме тук, камо ли от ремонти ..:D

Я ни просветли малко как се прави 3-ти ремонт на 4Г15, че аз все си мисля, че с бутала от 1.6 би трябвало да стане ..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има показано в някакав форум как слагат бутала от 4g18, обаче буталото е с по-ниско чело, затова използват друг вал.

Моя Колт е счупил първи сегмент на пьрво бутало и е разбил ризата.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Пак съм в движение.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моля, ползвай главни букви в началото на изреченията и се старай повечко с правописа!

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...