Премини към съдържание

Подлакътник


Препоръчано мнение

Възможно ли е да се монтира подлакътник на Спейс 1,3 ?Свикнал съм при дълъг път и това ще ме улесни ако може да се постави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цък . Може да се повдига целия подлакътник. Една две ръце ще издържи, но ако се отпуснеш целия мисля че няма :rolleyes:. Но е много удобен за мен. Успех
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цък . Може да се повдига целия подлакътник. Една две ръце ще издържи, но ако се отпуснеш целия мисля че няма :rolleyes:. Но е много удобен за мен. Успех

Колега това закупено от магазин неоригинален подлакътник ли е или от някакво митсубиши?Може ли по детайлно да се види и откъде си го купи?

Благодаря за мнението

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е оригинален - виж по сайтовете с обяви за коли на части. Понякога се намират.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е оригинален - виж по сайтовете с обяви за коли на части. Понякога се намират.

Може би точно това търся но от модели на Спейс Стар не виждам да има явно е от някой друг модел на ван ... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подлакатника , не е оригинален . Във Варна са по 30 тина лева , с различен цвят .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е оригинален, доколкото знам само след 2002г (след фейс лифта) имат подлакътници които са закрепени за седалката. Този е от магазин за авто аксесоари цената наистина беше около 30 лв. Мога да го снимам по детайлно , но не виждам смисъл, в магазините сигурно вече има по-красиви. А и този си го купих от Шумен преди 3 год. след първия преход извън града.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е оригинален, доколкото знам само след 2002г (след фейс лифта) имат подлакътници които са закрепени за седалката. Този е от магазин за авто аксесоари цената наистина беше около 30 лв. Мога да го снимам по детайлно , но не виждам смисъл, в магазините сигурно вече има по-красиви. А и този си го купих от Шумен преди 3 год. след първия преход извън града.

Точно това имам в предвид ,извън града е доста удобна екстра но когато отида в магазина имат само с ляво разположение на ръчната а моята е в средата и затова питам колеги които са го правили вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имам в предвид ,извън града е доста удобна екстра но когато отида в магазина имат само с ляво разположение на ръчната а моята е в средата и затова питам колеги които са го правили вече.

 

 

Виж на руския пазар,мисля че гледах там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща на всички колеги, днеска си закупих подлакътник и се получи такаhttp://media.snimka.bg/s1/1410/029064988.jpg?r=0http://media.snimka.bg/s1/1410/029064987.jpg?r=0

Остана само да помисля как да премахна тези "бели изумруди" :icon_doh: които развалят всичко но иначе е много удобно като екстра.

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща на всички колеги, днеска си закупих подлакътник и се получи такаhttp://media.snimka.bg/s1/1410/029064988.jpg?r=0http://media.snimka.bg/s1/1410/029064987.jpg?r=0

Остана само да помисля как да премахна тези "бели изумруди" :icon_doh: които развалят всичко но иначе е много удобно като екстра.

не ти ли пречи на ръчната спирачка или на ръчките за нагласяне на облегалките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не ти ли пречи на ръчната спирачка или на ръчките за нагласяне на облегалките?

Да прав си забравих да напиша че се дига нагоре и се замозаконтря надолу под конус и така няма нужда от видии и захващяне,когато е в долно положение не може да мръдне после се маха лесно.Иначе може по същата схема и да отиде и на зад,но предпочитам схемата с дигане. :mitsu-smiley:

На втората снимка с линка се вижда самото самозаконтряне.

Лек ден на всички колеги.

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се монтира подлакътник на Спейс 1,3 ?Свикнал съм при дълъг път и това ще ме улесни ако може да се постави.

Привет,за подлакътника който,който е показал колегата,същия ползвам от 3-4 месеца,купих го от пазара от Русе от така наречените руснаци.Абсолютно същият е,удобен и функционален.Може би нещо оригинално ще е друго,но сигурно и цената ще е друга.Този го купих за 22 лв.По пазарите има доста модели,но този ми пасна и като цвят и размери.Монтиран е на същия автомобил като твоя.Успех в търсенето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...