Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Нищо бре, Тошко!

То ако отидат на друга дата - дечурлигата пак ще се зарадват!

Тъкмо ще имат още едно посещение.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Я кажи коя дата им е свободна, та да предупредим директорката на дома, че ще има и гости артисти.

За децата всяко разнообразие е празник.

Нали за времето до Нова година имаш предвид да е посещението?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на кои дати могат?

Вчера като говорихме , споменаха 27-28...сега се чух и се разбрахме в понеделник да ми кажат със сигурност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

27-28 мога, за 30. ми е твърде съмнително, освен ако не се комбинираме с някой от Търново, или минаващ оттам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на кои дати могат?

 

 

Вчера като говорихме , споменаха 27-28...сега се чух и се разбрахме в понеделник да ми кажат със сигурност.

Имат възможност за 22.12. събота.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още 30 лева zexer.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На срещата, проведена във Вонеща вода, за децата от дом "Българка" беше събрана сумата от 441лв. :icon_thumbup:

Благодаря на всички присъствали, които се включиха в инициативата! Страхотни сте! :thx:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената е събрала от приятелки и от нашите деца няколко торби с дрехи и играчки, проблем има ли да ги занеса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прах за пране (за автом.пералня); САВЕКС 6КГ-11.39

тоалетен сапун; ТЕО БЕБЕ-0.57

хигиенни материали - Доместос и Мистър Пропър;

детски шампоани;ТЕО БЕБЕ-1.39

макарони/ спагети; АРО 0.400 -0.60, ЗЛАТЕН КЛАС 0.400-0.63

масло;-АРО Масло смес 250гр-1.50

течен шоколад;Теч. шок. Финети 1кг.- 6.33

леща, 1кг-2.20

боб;Аро Боб 1кг-1.88, Крина Боб трапезен 1кг-2.45

пастет;Пастети ЯНЕВ 0.300-1.46

русенско варено;АРО Русенско варено 0.180-0.93

сирене; ДЕЛИОРМАН 9кг-5.10

кашкавал;Кашкавал Витоша-9.80

ориз; Ориз 1кг бисерен-1.79

конфитюр;АРО 1кг-2.82

компоти;Компот АРО неб.кайсии 0.680-1.44,Компот АРО неб.праскови 0.680-1.53

маслини;Маслини 70/90-5.20,Маслини 230-280-3.20

домати консерва;АРО Домати кутия 0.800-1.45,Домати цели небелени 0.680 Оберон-1.13

захар.1.89

 

 

Колеги, на срещата във Вонеща вода, говорих с Вальо и Светльо, аз да напазарувам повечето стоки,тъй като с това се занимавам и постигам добри цени. За да няма скрито-покрито, тук публикувам артикулите по марки,грамаж и цени. Моля за сверка на цените от ваша страна по търговската мрежа и конструктивни предложения за промени. Сирене и кашкавал, Ечика вероятно може да даде по-добри предложения, хигиенните материали не съм писал, защото колегата Топалигов ще уреди Медикс.

Само моля не давайте за пример цени в някои вериги, където редовно стоката обявена с ниска цена или е изчерпана или е ограничена до 5-6 броя на клиент.

 

ПС. Транспорта до Стара Загора е изцяло за моя сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Веско, разбрахме се. Дай ми сметка на ЛС и ще ти пратя пари. :icon_thumbup:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прах за пране и т.н. ........

........Транспорта до Стара Загора е изцяло за моя сметка.

 

Ето един човек, когото се радвам, че познавам!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето един човек, когото се радвам, че познавам!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Аз се радвам повече от теб, :P защото го познавам по добре, ама това е защото докато ние се опознаваме, ти спиш (поне така казваш де, знам ли те дали спиш като се прибереш в стаята при Рени) ..:lol:

 

Докато уточнявахме тези неща с пазаруването, със Светльо говорихме и за храната която ще занесем за празника, защото за децата е празник да ни видят и не върви да идем с празни ръце, дето се вика.

Тези продукти които ще напазарува Веско, се прибират в склада на кухнята, както знаете и децата ще усетят вкусът им в последствие .

За самата среща е хубаво да занесем и по някое кюфте и кебапче, защото знаем от предишни срещи, колко много им се радват дечурлигата ..

За целта имам възможност да осигуря готови изпечени кюфтета и кебапчета от истинско месо (многократно изпитани лично от мен),:D на 40 ст. бройката . Само трябва да уточним бройката на децата и точната дата на която ще се ходи, за да се поръча приготвянето им ..

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Транспорта ще е изцяло за сметка на Валбоса и ще струва една чиния туршия ..:P

Ако и този път забрави да донесе, направо ще го удуша и оставаме с модератор по малко ..:icon_n_giljotiini:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

{style_images_url}/offtop.gif

 

Докато уточнявахме тези неща с пазаруването, със Светльо говорихме и за храната която ще занесем за празника, защото за децата е празник да ни видят и не върви да идем с празни ръце, дето се вика.

Тези продукти които ще напазарува Веско, се прибират в склада на кухнята, както знаете и децата ще усетят вкусът им в последствие .

За самата среща е хубаво да занесем и по някое кюфте и кебапче, защото знаем от предишни срещи, колко много им се радват дечурлигата ..

За целта имам възможност да осигуря готови изпечени кюфтета и кебапчета от истинско месо (многократно изпитани лично от мен),:D на 40 ст. бройката . Само трябва да уточним бройката на децата и точната дата на която ще се ходи, за да се поръча приготвянето им ..

 

{style_images_url}/offtop.gif

 

Много се радвам, че го говорихме това на срещата. Ако съм в България ще дойда на всяка цена. :icon_thumbup:

Марине, може ли месните продукти да ги вземеш от фирмата, която е близо до вас?

Ще пратя колкото пари е необходимо, само ми дай сметка.

Направи моля те калкулация за обедното меню с кебапчета или кюфтета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тя калкулацията е лесна ..:) Казвате бройката на децата, казвате по колко кюфтета или кебапчета, или и от двете, умножаваме по 0.40 лв. и готово ..

Фирмата е същата за която говорихме- Новомес ..

Сметката е тайна майна, :D ще ги взема с мои пари, после ще се оправяме ..:good:

Само остава за някаква гарнитура и хляб да помислим, но това може и от Билата в СЗ да се вземе, а посудата да си е от кухнята на домът ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:Ако тези хора от цирка могат само на 22-ри, дали не е възможно да преместим посещението в дома за тогава? Това е първият от дълга поредица почивни дни и е удобен. Тези хора ще направят празниците на децата още по-незабравими и си мисля, че е добре да не пропускаме тази възможност?:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре - на 22-ри, заради артистите.

Съгласни ли сте колеги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам 30.12. Така децата ще имат два отделни повода за радост.

 

И това е вярно, но не знам дали ще мога да се класирам за две посещения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това е вярно, но не знам дали ще мога да се класирам за две посещения.

Нямах предвид да те подбуждам да ходиш два пъти. С нас и цирка ще стане съвсем цирк, защо не циркът на 22, останалите на 30. Който иска и може, два пъти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз те разбрах правилно, но нищо не пречи който може да присъства 2 пъти, а и то цирка не си е за изпускане... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 22. мога да съм там със сигурност, с цялото семейство. На 30. - не съм сигурен, че ще успея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Две е повече от 1. Росен е прав. Само, че е добре да им занесем нещата преди коледа, все пак :rulez: 23.12 е една отлична дата за това :mitsu-smiley: Хем ще имат 2 посещения, хем дарове и храна, и коледен банкет преди коледа :mitsu-smiley:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре - на 22-ри, заради артистите.

Съгласни ли сте колеги?

Роската е напълно прав, и ние и цирка на 22-ри наистина ще стане голям цирк ..

Най добре е цирка да иде на 22-ри и колеги които не могат на 30-ти също могат да присъстват на 22-ри, а ние да си идем на 30- ти, така хем за децата празниците ще са два, хем няма да се чудят, цирка ли да гледат, нас ли ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...