Премини към съдържание

Газова в пловдив


biskata

Препоръчано мнение

Колеги от Пловдив може ли да изкажете мнение за сервиз за поставяне на газов инжекцион на име ПЕРФЕКТ, на адрес бул.6-ти Септември 113 ? Благодаря предварително

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги от пловдив, може ли да изкажете мнение за сервиз за поставяне на газов инжекцион на име ПЕРФЕКТ на адрес бул.6-ти септември 113 Благодаря предварително

Ако е до прелеза на ЖП не отивай там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от Пловдив, и не знам дали е там кадето казваш колега.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да разбереш какви компоненти ще сложат - редуктор, инжектори и т.н. и на каква цена.

Просто за да си сигурен, че няма да ти сложат боклуци за парите на среден/висок клас инжекцион.

 

За кой двигател става въпрос?

Ако си с GDI спести си парите ... :D

 

А най-добре почети из форума - има пълни с информация теми за газов инжекцион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колега. Мотора ми е 1.6 16в на Спейс стар, а в обявата на тази фирма има промоция за 600лв. с Томасето компоненти и се чудя дали ги бива като майстори? Иначе си струва

Редактирано от Hristo
замяна на цифри с букви.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колега. Мотора ми е 1.6 16в на Спейс стар, а в обявата на тази фирма има промоция за 600лв. с Томасето компоненти и се чудя дали ги бива като майстори? Иначе си струва

Колега питай за името на фирмата или поне за името на шефа, за да не са наистина тези за които споменавам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твърде евтинко ми се вижда ...

 

Да не би това да е цената само на системата, без монтаж?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги точно за това говоря,евтинко е ,но пише че е в промоция, цената е за инджекцион с монтаж.Затова ви поисках мнение и впечетление от тия маистори.Ако са читави да си направя една разходка до Пловдив

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги точно за това говоря,евтинко е ,но пише че е в промоция, цената е за инджекцион с монтаж.Затова ви поисках мнение и впечетление от тия маистори.Ако са читави да си направя една разходка до Пловдив

Колега аз лично от думата "промоция"малко ме е страх за да се получи тази дума трябва от някъде да се спести ,това вече 20 години откакто съм в бизнеса съм сигурен че е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама пък за 600лв. си е жива далавера ...

 

Ако са ти на близо - слагай.

Може да поискаш координати на хора, които са с тази газова.

Ако са умни едва ли ще откажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там е проблема ,че не съм близо.

От Велико Търново съм и за това питам вас.

Иначе ще е сложно ако нещо не е наред.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този адрес е до бившото кино Кочо Честименски http://www.bgmaps.com/link/32065F2E4E140D841D4D1E072A661B10

 

Газови уредби от този сорт /Томасето/ са по 600-650лв. Аз съм с такава от август тази година и нямам никакви проблеми. Бутилката и компа са БГ, а останалото е италианско.

 

В Търново няма ли монтажи на подобна цифра? Не забравяй, че за гаранционното обслужване трябва да идваш пак до тук! Направи си хубаво сметка, за да не ти излезе по-дебело!

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, заблудил съм се за цената, не 650 а 850 лв. :icon_doh:

 

:first:

 

Така де ... и аз това разправям. Твърде евтинко нещо. :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...