Премини към съдържание

Моля ви помагайте, чеееее...


gena_g

Препоръчано мнение

Абе преди няколко седмици едни се блъснаха тука в квартала и Мицото на сестра ми и то намаза ( смазаха му задницата ) - та сега е в един сервиз и тия от сервиза не могат никъде да намерят заден капак, и аз обикалях по моргите тези дни ама НИЩООООООООООООООООО................, така, че аре супер много ви се моля ако някой знае от къде мога да си взема заден капак на старо(че нов е 700лв. ) да сподели!!!!!!!! Става въпрос за Лансер 1992год., седан - предварително ви благодаря !!!!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря ти колега, ама днеска най-неочаквано се намериха два броя :icon_thumbup: (направо не мога да повярвам - повече от месец нямаше НИЩО) - иначе днеска ходих до една морга на околовръсното и само дето не ме набиха там - ебати дивите селяци :mad: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги супер много ви моля, ако някой някъде намери задна броня и стопове, или знае от къде със сигурност мога да намеря, да ми се обади (или клипне) на 0898 55 83 86 Евгени, че тези дни няма да имам възможност да влизам във форума.

Благодаря ви !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...