Премини към съдържание

Mitsubishi lancer Evo 9


Препоръчано мнение

  • Admin

През февруари 2005 година във Великобритания ще бъде представен новият Лансер девето поколение. Модификациите ще бъдат Equippe и Elegance с 1,6-литров двигател и вариант Sport (с пет врати) с

двулитров мотор. Цената на седана Equippe с механична скоростна кутия ще започва от £9999 (14.999 евро). В стандартното оборудване е включено: цвят "металлик", предни халогенни фарове за мъгла, климатик,CD-плеър, заден спойлер. Lancer Sport с 2-литровият мотор и мощност от 133 к.с. ще достига до 100км/ч за 10 секунди и ще развива максимална скокорост 200 км/ч. Цена - от £11.999 (17.999 евро).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer Sport с 2-литровият мотор и мощност от 133 к.с. ще достига до 100км/ч за 10 секунди и ще развива максимална скокорост 200 км/ч. Цена - от £11.999 (17.999 евро).

 

Е какво му е спортното на тоя Lancer Sport - на нашите Galant-и им дават 10.1 сек. до 100км/ч. Май само цената е спортна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Lancer Sport с 2-литровият мотор и мощност от 133 к.с. ще достига до 100км/ч за 10 секунди и ще развива максимална скокорост 200 км/ч. Цена - от £11.999 (17.999 евро).

 

Е какво му е спортното на тоя Lancer Sport - на нашите Galant-и им дават 10.1 сек. до 100км/ч. Май само цената е спортна.

 

И аз това се чудя :unsure: Какаво му е спортното на тоя Лансер? Все едно нашите Галанти със същите характеристики да ги наречеме спортни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя   :icon_angel:   Какаво му е спортното на тоя Лансер?Все едно нашите Галанти със същите характеристики да  ги наречеме спортни

Sport е ниво на оборудване, а не характеристика на динамиката на колата. Много от производителите добавят спортни седалки, волан, скоростен лост, метални педали и т.н. на иначе стандартно купе и двигател и наричат това ниво на оборудване Спорт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И аз това се чудя  :unsure:  Какаво му е спортното на тоя Лансер?Все едно нашите Галанти със същите характеристики да  ги наречеме спортни.

Sport е ниво на оборудване, а не характеристика на динамиката на колата. Много от производителите добавят спортни седалки, волан, скоростен лост, метални педали и т.н. на иначе стандартно купе и двигател и наричат това ниво на оборудване Спорт.

 

Това не е вярно. Всички модификации са винаги с по усилен двигател а някои даже се оборудват и с турбокомпресори. Освен това не си информиран, че новият Лансер има и спортно окачване :dance: Спортно окачване на 133 к.с мотор е доста странно :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички модификации са винаги с по усилен двигател а някои даже се оборудват и с турбокомпресори.Освен това не си информиран,че новият Лансер има и спортно окачване. Спортно окачване на 133 к.с мотор е доста странно

Кое е по-усилен двигател? 2 литра :icon_confused: или 133к.с. ??

Аз имам спортно окачване на миниван с дизелов двигател 115к.с. - какво му е странното. Не се и заблуждавам обаче, че това прави колата ми 'спортна'.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Новият Lancer Sport ще бъде оборудван освен със спортно окачване и 16 цолови алуминиеви джанти, спортна радиаторна решетка, спортни седалки(предни), волан Momo и CD-чейнджър.

Мисълта ми беше, че на целият този интериор и екстериор безусловно подхожда на много по-динамичен двигател. Особенно когато става въпрос за ново поколение Лансер :plane:

Всеки да си го тълкува както иска :icon_dance: за мене лично този двигател е с много малки характеристики за да носи името на нивото си на оборудване Sport :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...