Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газов инжекцион


Препоръчано мнение

Каквато и допълнителна уредба да се сложи на един автомобил ускъпява обслужването му а от там и повече проблеми. Карал съм много на газ и на метан и стигнах до извода че не е рентабилно. Това си е мое мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може ли да дадете мнение за фобус и прогаз.кои са по-добри.питам защото една и съща уредба струва 890лв-фобус,прогаз 750лв.

пазликата е че при едните компа е фобус,а при другите е вега.другото е също. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

мерси,но и да попитам още нещо,мощноста как е?чувал съм че на инжекциона няма никаква промяна.ти как е чустваш колата?

Aко си усешташ добре колата ще намериш малка разлика,но когато стрелката е в лютеницата е все тая.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може ли да дадете мнение за фобус и прогаз.кои са по-добри.питам защото една и съща уредба струва 890лв-фобус,прогаз 750лв.

пазликата е че при едните компа е фобус,а при другите е вега.другото е също. :good:

Аз съм с Фобос и съм много доволен,разход и вървене е както при бензин (никва разлика)Вече 24к нямам проблеми само на 1000к отидох за донастройка.Моя Фобос струваше 1000лв и е монтиран в Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mерси за отговорите. Искам да питам да ли двигателя е с директно впръскване за 1.3i 16v. Питам защото ми казаха, че ако е така не могат да сложат газов инжекцион :icon_hmm:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите.искам да питам да ли двигателя е с директно впръскване за 1.3i 16v.питам за6тото ми казаха че ако е така немогат да сложат газов инжекцион :icon_hmm:

 

Не би трябвало да е с директно впръскване ! Ако не се лъжа го има само при 1.8 , 2.0 , 2.4 и 3.5 моторите .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С директно впръскване е 1,8GDI мотора,на 1,3 и 1,6 може да се сложи както обикновенна,така и инжекцион.Аз се заемам собственоръчно да си монтирам газова уредба,като го направя се споделя снимков материал.За момента само не съм решил още инжекцион ли да е или обикновенна.Предимството на обикновенната е основно разликата в цената,мисля че бих я докарал на около 200лв,докато с инжекциона би трябвало да има по-малък разход(от обикновенната) и да няма разлика във вървенето,а дали ще запази за по-дълго време катализатора?Понеже колата е с 2 ламбда сонди-преди и след катализатора,при евентуално скапване на последния и монтиране само на тръба най-вероятно ще се получи грешка.То и гърне да се монтира не се знае каква ще е ситуацията,и ще трябва да се лъже 2рата ламбда.

Редактирано от StanislavSt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Да ми кажете някакви отзиви за powergaz, мисля там да се газифицирам. :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей те.да ми кажете някакви отзиви за powergaz.мисля там да се газифицирам. :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Колега, отиди при Иво Ленков да ти сложи чиаа АГУ, може да е малко по скъпа, но е качествена.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да се свържа с човека. Телефон или нещо др. Благодаря :mitsu-smiley:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте.Мисля да монтирам на Спейс стар 1.3инж.обикновенна вакумна газова уредба Ловато.Въпроса е дали има нужда от емулатор и дали ще трупа грешки компа?Откъде е най-добре да се вземе вакума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Комповете на :mitsu-smiley: не трупат грешки. Че може да светне чека да не ти пука - ще го ползваш за индикатор че караш на газ. Вакум може да вземеш директно от смукателния колектор с една дупчица. Ама ако тепърва ще купуваш изпарителя - вземи си електрически че по-интелигентно се превключват газ-бензин ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Комповете на :mitsu-smiley: не трупат грешки. Че може да светне чека да не ти пука - ще го ползваш за индикатор че караш на газ. Вакум може да вземеш директно от смукателния колектор с една дупчица. Ама ако тепърва ще купуваш изпарителя - вземи си електрически че по-интелигентно се превключват газ-бензин ;)

\

 

Благодаря за инфото колега.Изпарителя го имам и е на 6 месеца иначе щях да си купя нов електрически.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Единственото предимство на обикновената е цената.Могат да станат доста неприятни неща като гърмене.Един приятел така мисли мисли сложи обикновена ,като беше сигурен ,че няма да има гърмежи ,но :icon_n_oops: .

 

На колко километра му гръмна? Питам защото един приятел ми каза, че като се поамортизирала тогава гърмяла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Здравеите група изкам да попитам дали може да се монтира обикноенана газ на мицобиши спейстар 1,3 мотор

Редактирано от Гса
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...