Премини към съдържание

Лагер задна главина на "Space Star"


Препоръчано мнение

Търся помощ от запознати за за лагера за задна главина за Mицубиши SPACE STAR. Та въпросът ми е избива ли се лагерът или двете са едно цяло? Питам защото в един магазин ми казаха че са едно цяло, което ме озадачи като цяло и цената доста ме стресна 180лв. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лагер главина е колега .. Тези 180 лв. си струва да ги дадеш само ако лагера е SKF, иначе се разтършувай из магазините, все ще намериш по евтини марки ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор колега! Аз си мислех че "койо" е един от предпочитаните варианти.

Лагер главина е , цената е 160 лв на Койо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бихте ли казали , отпред също ли е лагер главина на спейс стар ?

Редактирано от Галио
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бихте ли казали , отпред също ли е лагер главина на спейс стар ?

Не ,нормален двуредов лагер си е, цената е различна но от 60 до 90 лв варира.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега .

Не ,нормален двуредов лагер си е, цената е различна но от 60 до 90 лв варира.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте, за да не отварям нова тема, ще ползвам тази. Преден лагер на Спейс Стара ми излиза по вин (XMCLNDG1A1F011115) тук - 74X36-40 , а в разните сайтове от рода на misterauto, autopower и m-komplekt излизат и други с размер 80х36х40 ....искам да поръчам лагера преди да съм разпарчетосал колата. Знам, че като сваля стария ще ми се изясни, но предполагам тук има хора които за минали през тази процедура и ще ударят едно рамо. Та, кой е моят лагер ....на 90% си мисля, че е 74x36х40. Прав ли съм?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Явно има разлика в дизела и бензина. При моя дизелак от пред е лагер-главина 2 в 1 не е само лагер. За отзад вече си нямам и на идея. Поне в 1 сервиз така ми казаха или може би аз нещо се бъркам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Преди месец ги свалях мойте от автоморга си взех нови.Е-втора ръка но за оригинални и лагерите не се избиват,едно цяло е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...