Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

2,5TDI 2000година 4D56


Препоръчано мнение

Здравейте,

досега при проблем винаги съм намирала тук помощ.

 

Ще се радвам, ако някой ми помогне с инфо и сега.

 

Имам Паджеро, автоматик, дизел, 2000 година, останалата информация е в заглавието.

 

Поразрових се и прочетох за марката на маслото на автоматика, но никъде не можах да намеря инфо къде точно се налива маслото.

 

Ако някой знае, нека пише.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

досега при проблем винаги съм намирала тук помощ.

 

Ще се радвам, ако някой ми помогне с инфо и сега.

 

Имам Паджеро, автоматик, дизел, 2000 година, останалата информация е в заглавието.

 

Поразрових се и прочетох за марката на маслото на автоматика, но никъде не можах да намеря инфо къде точно се налива маслото.

 

Ако някой знае, нека пише.

Маслото е Dia Queen II но може и III да сложиш без никакъв проблем, тъй като твоята кола е на границата м/у двата типа масла а тя е 2000 година........По принцип Диа Куин 3 е масло ,което отговаря на спецификациите на ДК 2 ,и го превъзхожда по всички параметри на ДК2..........маслото ти е 9 и нещо литра, но то ще събере 9 в най добрия случай........източва се от пробка,която се намира на ск. кутия отддолу с кл. номер 24,а се налива през щеката за проверка на маслото .........добре е да знаеш ,че маслото се мери на загрял мотор, при включена позиция Д или еР и натисната спирачка ( последното можеш да го замениш с ръчна спирачка.........)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...