Премини към съдържание

Накладки Колт


valboss

Препоръчано мнение

  • Admin

На ламарина няма как да дрънчат спирачните апарати. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и без въпросните ламаринки съм карал и не съм имал дрънчене от спирачките. Виж си предпазните пластини които са зад дисковете, че те огниват сериозно и може да имаш дрънчене от тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Сменяхме задни накладки на Колт. Колата е 2008ми набор, бензин, 4 цилиндъра, с дискови спирачки и отпред, и отзад.
Чак на второто колело забелязахме, че на старите накладки е имало някаква скоба (на снимката).
В ръководството на накладките не пише къде се слага тази скоба (в комплекта бяха две скоби общо за четирите накладки). Сложихме я от долната страна на вътрешната накладка (на външна накладка не може да се сложи).
Някой знае ли за какво е тая ламаринка и къде се слага? Единственото, което ни хрумна е, че може да служи да стърже и да вдига гюрултия, като се износи накладката.

image.jpeg

Редактирано от Mitsibushi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това й е целта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сменях предните накладки на колта на жената (2007-ма), въпросните ламаринки се намират на вътрешните накладки от горната страна. За отзад не мога да кажа, тъй като колата е с барабани. И както са Ви, отговорили вече, това им е идеята, да те подсетят че са за смяна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...